Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Apie ką svajoja ir su kokiais sunkumais susiduria jaunas žmogus? – Rašinys

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Pasaulyje yra begalė žmonių. Kiekvienas jų – savaip unikalus ir išskirtinis. Tačiau dažniausiai daugiausiai dėmesio aplinkoje sulaukia jauni žmonės. Tai – dar tik pradėję savo kelionę šiame pasaulyje asmenys, kurie pažindinasi su pasauliu, bando jį perprasti ir patiria pirmąsias unikalias savo patirtis, iš kurių mokosi. Jaunas žmogus nepaisant savo įvairialypių patirčių taip pat labai daug svajoja. Tad šie aspektai labai dažnai atsispindi jaunų žmonių veikloje, gyvenime ir jausmuose. Todėl apie jaunus žmones nemažai rašoma įvairiuose literatūros kūriniuose, atskleidžiančiuose jauno žmogaus portretą ir gyvenimo aplinkybes. Taigi, šiame rašinyje didžiausias dėmesys skiriamas jauno žmogaus svajonėms ir įvairiems jauno žmogaus sunkumams, apie kuriuos rašinyje kontempliuojama remiantis būtent literatūros kūriniais. Rašinys padeda geriau įvertinti ir suprasti jauno žmogaus esybę, paaiškinti jo pasirinkimus bei netgi perprasti jauno žmogaus svajonių ir jo sunkių išgyvenimų sąsajas, įprasminančias ne tik gyvenimą, tačiau ir jo eigą, jausmus, norus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite savo mokyklos pavadinimą.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio rašinio į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują rašinį.


  • Kategorija: Samprotavimo rašinys
  • Klasė: 12 klasė
  • Apimtis: 500 žodžių
  • Autoriai: Maironis, Vincas Mykolaitis-Putinas, Marius Katiliškis
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 12-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?