Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Ar iš tiesų didžiausias žmogaus troškimas – būti įvertintam? Pasamprotaukite remdamiesi kultūrine ir literatūrine patirtimi.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Žmogus nuolatos siekia įvertinimų ir pripažinimo. Įvertinimas individui suteikia daugiau motyvacijos ir noro vis labiau stengtis, tobulėti, artėti tikslo link, užsibrėžti naujus siekius ir juos įgyvendinti. Literatūros atstovai taip pat troško būti įvertinti. Jie savo kūryba atskleidė dideles idėjas, išreiškė naujoves bei tapo įvairių aspektų pradininkais, parodė savo pačių išgyvenimus bei siekį suvienyti tautą, visuomenę, dirbti jos labui. Taigi, įvertinta individo asmenybė jaučiasi gerbiama ir išklausyta. Ilgas aprašymas: Žmogus, kaip gyva ir protaujanti asmenybė, akivaizdu, jog turi daug poreikių. Tie poreikiai yra susiję su įvairiausiais žmogaus troškimais. Kadangi žmogus yra individualybė, tikėtina, kad ir tų poreikių bei troškimų žmogus turi išties nemažai, kurių kiekvienas yra vis didesnis ir svarbesnis už kitą. Tačiau žvelgiant į žmones ir analizuojant kasdieninius jų veiksmus, pasitaiko tokių nuomonių, kad žmogaus didžiausiu troškimu yra laikomas noras būti įvertintam. Būti įvertintam, žinoma, yra svarbu. Tačiau, kad būti įvertintam turėtų būti vienas didžiausių žmogaus gyvenimo troškimų, iš esmės, galima ginčytis. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje šis troškimas ir yra analizuojamas. Ar būti įvertintam žmogui yra išties taip svarbu, šiame kalbėjimo pavyzdyje remiamasi įvairiomis patirtimis. Jos yra tiek kultūrinės, tiek literatūrinės. Kultūrinė ir literatūrinė patirtis, analizuojant žmogaus troškimą būti įvertintam, leidžia į šį troškimą ir jo svarbą žmogui, pažvelgti kiek plačiau. Taigi iš to galima susidaryti gan išsamią bei detalią nuomonę bei daryti argumentuotas išvadas analizuojamo klausimo atžvilgiu.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!