Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Asmeninės laimės ir pareigos konfliktas literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Asmeninė laimė yra kiekvieno žmogaus gyvenimo svajonė. Tačiau kiekvienas žmogus turi sunkiai dirbti ir stengtis, kad susikurtų asmeninę laimę. Dažnai žmonės susiduria su įvairiomis kliūtimis ir problemomis ar pasirinkimo dilema, todėl negali pasiekti asmeninės laimės. Dažnai asmeninė laimė susikerta su pareiga, todėl žmonės atsiduria skausmingoje ir sudėtingoje situacijoje. Asmeninės laimės ir pareigos konfliktas yra dažna tema lietuvių literatūroje. Šiame darbe yra analizuojamas asmeninės laimės ir pareigos konfliktas, konflikto vaizdavimo panašumai ir skirtumai analizuojamuose kūriniuose. Ilgas aprašymas: Asmeninė laimė – tai didžiausias ir svarbiausias žmogaus turtas, kurį kiekvienas turintis žmogus, jaučia didžiulį norą ir pareigą ją išsaugoti. Juk asmeninės laimės trapumas yra visiems labai gerai suvokiamas ir žinomas. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, kitiems žmonėms itin svarbios yra pareigos. Pareigų aspektas kai kam gali būti aukščiau visko. To negali perlipti net asmeninė laimė ar dar kokie nors troškimai, nes pareiga – prioritetas. Tačiau žmogaus sudėtingumas yra beribis, todėl dar dažniau atsiranda tokių žmonių, kurie trokšta suderinti tiek asmeninę laimę, tiek pareigą. Iš to kyla asmeninės laimės ir pareigos konfliktas, kuris daro įtaką žmogaus gyvenimo kokybei ir daromiems įvairiems veiksmams. Vis tik, asmeninės laimės ir pareigos konfliktas bei jo analizavimas gali padėti įžvelgti ir suvokti, kas, vis tik, daugiau svarbu šių dviejų objektų atžvilgiu. Tokių asmeninės laimės ir pareigos konfliktų dažnai galima aptikti literatūros kūriniuose, kur sudėtingų asmenybių portretai atskleidžia tai, kokie pagrindiniai asmeninės laimės ir pareigos troškimai daro žmogaus gyvenimą sudėtingesnį bei kodėl asmeninę laimę arba pareigą kartais ypatingai sunku pasiekti arba apskritai suderinti šiuos du dažniausiai literatūriniais kūriniais remiantis, nesuderinamus aspektus.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!