Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Asmenybės laikysena ribinėse situacijose. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

✅Žmogaus laikysenos kritinėse situacijose atskleidimas lietuvių literatūroje. Asmenybės laikysenos ribinėse situacijose problema Lietuvos literatūroje. Žmogaus laikysena ribinėje situacijoje. 

Trumpas aprašymas:

Ribinės situacijos yra išties nemalonios, nes jose žmogus yra priverstas rinktis gana sunkius pasirinkimus, kurie priklauso nuo paties žmogaus jausenos. Tačiau dažnai šie pasirinkimai lemiami gana skirtingų veiksnių, tad žmogaus laikysena ribinėse situacijose gali būti labai unikali. Tad tuo remiantis, šioje kalboje, analizuojant žymiausius lietuvių ir užsienio literatūros kūrinius, atskleidžiama apibendrinta asmens laikysena ribinėse situacijose ir jos reikšmė.

Ilgas aprašymas:

Asmenybė – tai individas. Tai individualus organizmas, kuris geba protauti, rinktis ir svarbiausia, jog gimsta su prigimtine laisve. Būtent tokiais atvejais, žmogus pradėdamas gyventi gyvenimą, atsiranda kasdieninėje aplinkoje, kuri yra familiari ir saugi. Tačiau žmogui augant, tendencijoms pasaulyje besikeičiant, neretai yra išbandomos tokios asmenybės. Dažniausiai tai būna asmenybės laikysenos išbandymas. Jis dažniausiai vyksta ribinių situacijų akivaizdoje, kada žmogui tenka susidurti su įvairiausių formų smurtu, prievarta, asmenybei netinkančiais ir jo asmeniniams įsitikinimams priešiškais aspektais. Būtent tokių ribinių situacijų centre atsidūrus, žmogus gali būti patikrinamas, kiek potencialo jis turi išlikti pats ir svarbiausia – išlikti žmogumi. Jeigu asmenybės laikysena tvirta, nepalaužiama, vadinasi asmenybė yra stipri ir pasiruošusi atremti ribinių situacijų metamus iššūkius. Tačiau jeigu žmogus neturi tvirtos laikysenos, pasiduoda ir labai išgyvena dėl ribinių situacijų ir jų akivaizdoje patiriamų patirčių, akivaizdu, jog žmogus yra silpnas, o ribinės situacijos – tai tokios asmenybės ne tik laikysenos, bet ir viso gyvenimo galą lemiantis aspektas. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiomis pateiktimis, aptariama, kokia asmenybės laikysena atsiskleidžia ribinėse situacijose.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?