Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Asmenybės laisvės tema lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Laisvės tema lietuvių literatūroje.

Trumpas aprašymas:

Kiekvienai asmenybei yra labai svarbi laisvė. Todėl literatūriniuose kūriniuose, stengiantis gilintis ne tik į aplinką, bet ir į žmogaus vidų, dažnai kalbama asmenybės laisvės temomis. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis tokiais kūriniais, kuriuose aktuali asmenybės laisvės tema, plačiau aptariama tai, kaip žmogus atranda ar išsaugo savo asmeninę laisvę.

Ilgas aprašymas:

Kiekviena asmenybė – tai prigimtinės laisvės nešiotojas ir propaguotojas. Taigi kiekviena asmenybė yra familiari su tokiu objektu kaip laisvė. Todėl laisvės sąvoka, jos samprata ir apskritai egzistavimas asmenybės gyvenime yra neįkainojamai svarbus. Tarp asmenybės ir jos laisvės egzistuoja stiprus ryšys. Būtent todėl neretai pasitaiko ir literatūros kūrinių, kuriuose aptariamas asmenybių gyvenimas bei laisvės tame asmenybės gyvenime plėtojimas bei propagavimas. Visi tokie tekstai aprėpia reikšmingą temą – asmenybės laisvės temą. Ji ypač dažna lietuvių literatūroje. Lietuvių literatūros kūriniai dažniausiai pateikia atvejus, kada asmenybės suvokia savo laisvės svarbą, arba kaip tik asmenybės praranda savo įgimtą ryšį su laisve, kitaip tariant – laisvę praranda. Tad asmenybės laisvės tema remiantis visi lietuvių literatūros kūriniai įgauna daug prasmės, kuri perteikta skaitytojams gali parodyti, kuo asmenybės yra ypatingos bei kuo joms laisvė yra tokia svarbi bei reikšminga. Tad kokiais principais bei motyvais atsiskleidžia asmenybės laisvės tema lietuvių literatūros kūriniuose, plačiau aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?