Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Meilė gali būti ir kančia, ir stiprybė.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Ar meilė yra žmogaus vidinės stiprybės šaltinis? Trumpas aprašymas: Meilė – tai unikalus, savotiškas žmogaus gyvenimo jausmas. Tačiau jis nėra vien kančia, ar vien stiprybė. Meilė gali būti kur kas įvairiapusiškesnė, nei galima pamanyti. Todėl šiame kalbėjime, remiantis XX a. lietuvių literatūra, įrodoma, kad meilė gali būti ir kančia, ir stiprybė. Ilgas aprašymas: Meilės jausmas yra unikalus ir savitas. Būtent todėl meilę galima identifikuoti kaip labiausiai įvairialypį jausmą visame pasaulyje. Taip yra todėl, kad į meilę galima žvelgti iš įvairių perspektyvų. Pavyzdžiui, vieniems meilė gali būti kančia. Ši kančia neretai susijusi su praradimais, nelaimingais meilės išgyvenimais, sudėtingomis patirtimis, bandant išsaugoti meilę ar ją patirti. Tačiau kitiems žmonėms meilė gali būti didžiausia stiprybė. Kai meilę laikome stiprybe, dažnai tai būna inicijuota teigiamų patirčių. Tuomet žmogus gauna meilę, harmoniją, džiaugsmą ir kitas teigiamas patirtis. Tad tokia meilės sukeliamų patirčių įvairovė gali meilę reprezentuoti kaip tokį jausmą, kuris gali būti tiek kančia, tiek stiprybė. Juolab, kad dažnai šie du patyrimai meilės atžvilgiu būna labai susiję. Juk meilės patirčių atžvilgiu dažnai žmogus patirdamas kančią dėl meilės vėliau susivokia ir atranda savyje stiprybės, arba atvirkščiai – būdamas stiprus ir laimingas, žmogus patirdamas meilę, netikėtai gali likti įskaudintas ir tuomet jam gyvenime meilė asocijuosis su kančia. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje įrodoma mintis, jog meilė gali būti siejama tiek su kančia, tiek su stiprybe. Šiai minčiai įrodyti renkamasi remtis literatūriniais kūriniais bei juose atvaizduojamomis meilės situacijomis. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!