Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Biblija svarbi ne tik tikintiesiems. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Biblija – tai krikščionių šventasis raštas, kuris dažniausiai aktualus tikėjimą išpažįstantiems žmonėms, propaguojantiems Biblijoje aprašytų vertybių bei gyvenimo principų gaires. Tad netikintieji dažnai laiko Bibliją neaktualiu veikalu. Tačiau šiame kalbėjimo pavyzdyje pateikiami konkretūs argumentai, kodėl Biblija gali būti svarbi bei aktuali ne tik tikintiesiems.

Ilgas aprašymas:

Biblija – tai krikščionių Šventasis Raštas – pats svarbiausias veikalas krikščioniškoje religijoje. Juk būtent Biblijoje pateikiamos visos tikėjimo tiesos, idealai ir kt., kurių daugiausiai paiso būtent tikintieji krikščionys, stengdamiesi propaguoti krikščioniškąsias tiesas. Tačiau tikėti paviršutiniška idėja, jog Biblijos veikalas yra svarbus tik tikintiesiems, iš esmės, yra tikrai klaidinga. Vis dėlto, Biblijos svarba didelė yra ne tik tikintiems žmonėms. Biblija gali būti reikšminga bet kam šiame pasaulyje, kam reikia argumentuotų patarimų, kaip atrasti savyje harmoniją bei kaip gyventi dorovingai. Ir tai, žinoma, yra tik vienas iš daugelio galimų argumentų, kurie svarbūs įrodyti, jog Biblija svarbi ne tik tiems, kas tiki. Tokių argumentų yra kur kas daugiau. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis Biblijos veikalu bei jame pateikiamu turiniu, pateikiami svarūs argumentai, siekiant įrodyti kalbėjimo temoje išsakomą teiginį – Biblija yra svarbi ne tik tikintiesiems. Kalbėjimo pavyzdyje pateikiami argumentai turėtų suformuoti naujesnį ir objektyvesnį požiūrį į Bibliją bei jos poveikį skirtingų požiūrių ir įsitikinimų žmonėms.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
 • Apimtis: 750 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?