Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

✅Darbo reikšmė ir prasmė lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

✅Darbo vertė ir prasmė lietuvių literatūroje. Darbo įprasminimas lietuvių literatūroje. ar darbas iprasmina zmogaus gyvenima.

Trumpas aprašymas:

Darbas – labai svarbus žmogaus gyvenimo reiškinys, kuris žmogų lydi jau nuo pat seniausių laikų. Todėl neabejotina, kad darbas yra reikšminga žmogaus gyvenimo dalis, kuri tiesiogiai veikia žmogaus gyvenimą. Apie tai nemažai rašoma ir lietuvių literatūroje, todėl šioje kalboje remiantis ja, pasakojama apie darbo reikšmę ir prasmę bei atskleidžiama, per kokias prizmes ta reikšmė ir prasmė reiškiasi.

Ilgas aprašymas:

Norint surasti įvairiapusišką gyvenimo gerovę bei ją puoselėti gyvenime, pirmiausia reikia susirasti darbą. Neretai darbo paieškos būna vargingos ir erzinančios. Na, o jeigu darbas žmogaus netenkina, tuomet pradedama peikti darbą. Todėl teigiama, kad darbas neteikia džiaugsmo ir juolab neturi jokios prasmės. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, darbas tikrai gali teikti džiaugsmą bei turėti prasmę. Į darbą nereikėtų žiūrėti tik kaip į techninį nemalonų procesą, kuris veikia negatyviai ir alina žmogų. Darbas gali padėti žmonėms ir bendruomenei, o tai jau yra vienas iš pirmųjų argumentų, kodėl darbas teikia džiaugsmą bei kokią prasmę darbas turi žmonėms. Kadangi apie darbo prasmę yra nemažai tekstų, pateikiamų lietuvių literatūroje, šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis tais literatūriniais kūriniais, argumentuotai pasakojama, koks gali būti darbo džiaugsmas bei kokios prasmės darbai gali turėti. Tai reikalinga tam, kad būtų pagrindžiamas darbo reikšmingumas žmogaus gyvenime bei atskleidžiamas naujas ir dar nesugadintas požiūris į darbo poveikį žmogui, džiaugsmą bei prasmę.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?