Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Dramatiškos istorijos motyvai lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Dažnai istorija būna sudėtinga ir dramatiška – kiekviename amžiuje įvyksta skaudūs istoriniai įvykiai, kurie paliečia ne tik šalies, bet ir kiekvieno žmogaus gyvenimus, mąstymą ir pasaulio suvokimą. Ypač tokių įvykių yra kupina Lietuvos istorija – lietuvių tautai teko patirti daugybę karų,okupacijų ir kitų sunkumų. Tad dramatiški istorijos motyvai yra gana dažna tema lietuvių literatūroje. Šiame kalbėjime yra nagrinėjami dramatiški istorijos motyvai. Ilgas aprašymas: Drama – tai gyvenimo pamatas, ant kurio pastatytas žmonių gyvenimas. Dažniausiai kiekvienas gyvenime susiduria su dramomis. Dramos dažniausiai reiškiasi arba vidinio žmogaus konflikto metu, arba tarpusavio konflikto metu, kada susiduria tam tikros priešiškos jėgos, interesai, požiūriai ir kt. panašūs objektai. Taigi iš dramos kyla ir dramatiškumo sąvoka. Žinoma, kai kalbama apie dramatiškumą, jis gali būti dažnai siejamas ne vien su tam tikromis interesų kolizijomis. Dramatiškumas gali būti siejamas ir su daugeliu literatūrinių kūrinių, kuriuose dramatiškos istorijos turi labai aiškią, subtiliai pateiktą siužetinę liniją, sugebančią sudominti skaitytoją. Taigi dramatiškumas literatūriniuose kūriniuose perteikiamas pačiais įvairiausiais būdais, per įvairiausius konfliktus, diskusijas ir kt. Dažnai dramatiškų istorijų pasitaiko ir lietuvių literatūros kūriniuose. Juose atvaizduojami herojai vėlgi susiduria su gyvenimo drama tiek savo asmeniniu, tiek aplinkinių atžvilgiu. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje giliau žvelgiama į dramatiškas istorijas lietuvių literatūroje. Taip pat kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai pateikiama, kokie dažniausiai dramatiškų istorijų motyvai atsiskleidžia lietuvių literatūroje bei kuo toks motyvų panaudojimas yra svarbus dramai, istorijos vystymui. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!