Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Egzistencijos problematika literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Kasdienybė dažnai neleidžia žmogui suprasti, kas yra gyvenimo prasmė. Žmogus nuolat mąsto apie įvairias problemas susijusias su šeima, namais, darbu ar kitais klausimais, tad žmogus nespėja net paklausti savęs, kokia yra gyvenimo prasmė. Tačiau ankščiau ar vėliau visi žmonės to savęs klausia. Egzistencija yra sudėtingas dalykas – tai nėra vien fizinis egzistavimas. Tai yra sudėtingas jausmas, pasakantis žmogui, kas jis yra, koks yra jo tikslas šioje žemėje. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama egzistencijos problema. Ilgas aprašymas: Literatūra – tai unikalūs tekstiniai pasakojimai apie tai, kas galėtų būti, arba kas iš tiesų yra svarbu kiekvienam skaitytojui. Tad žvelgiant kiek giliau į žmonių psichologinius aspektus, tikėtina, kad žmonėms literatūroje reikalinga išsami mus supančių dalykų analizė. Vienas tokių dalykų – egzistencija. Egzistencijos svarba, vis tik, svarbi ne tik egzistencialistams rašytojams. Egzistencijos suvokimas, prasmės ieškojimas ir kt. panašūs aspektai yra svarbūs bei įdomūs beveik kiekvienam. Egzistencija, galima sakyti, yra kiekvienam familiarus aspektas, kuris anksčiau ar vėliau pradeda tapti didžiausia gyvenimo suktybe. Tad būtent dėl šios priežasties literatūroje labai dažnai įvairūs tekstai ir pasakojimai yra siejami su ne kuo kitu, kaip tik egzistencijos problematika. Įvairūs literatūros rašytojai analizuodami tokius aspektus, kaip egzistencijos problematiką, galbūt ne tiesiogiai, tačiau pakankamai gyvenimiškai įvardina, kas yra mūsų egzistencija bei kokios didžiausios problemos kyla analizuojant egzistenciją, jos procesus. Taigi ir šiame kalbėjimo pavyzdyje analizuojama egzistencijos problematika – argumentuotai aptariama, kokiais motyvais egzistencijos problematikos aspektai atsiskleidžia literatūros kūriniuose. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!