Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Vidinių žmogaus išgyvenimų vaizdavimas lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Vidinės žmonių dramos vaizdavimas lietuvių literatūroje. Kas stipresnis – žmogaus dvasia ar istorija? Trumpas aprašymas: Vidinių žmogaus išgyvenimų vaizdavimas lietuvių literatūroje parodė dvasinių prieštaravimų, sukrėtimų, konfliktų priežastis, kurios remiasi atgailos, savigraužos, jautrumo, sielvarto, žiaurios ir negailestingos aplinkos, elgesio motyvais, turinčiais labai didelės įtakos individo ramybei ir gyvybės išsaugojimui. Lietuvių literatūros rašytojai taip pat vaizdavo žiaurumą, kuris gali bandyti sunaikinti žmogiškumą. Taigi, lietuvių literatūros rašytojai, aprašantys žmogaus vidinius išgyvenimus, stengėsi atskleisti vertybes, siekius, problemas ir žmogiškąsias peripetijas. Ilgas aprašymas: Kiekvienas žmogus gyvenime jau nuo pat vaikystės neretai susiduria su gana sudėtingais gyvenimo atvejais, kada reikalingas objektyvus mąstymas ir pasiryžimas įveikti iššūkį, su kuriuo buvo susidurta. Tačiau nepaisant viso to nesibaigiančio iššūkių atsiradimo žmogaus gyvenime, svarbiau yra tai, jog iššūkiai, sudėtingos gyvenimo situacijos ir kitos patirtys bet kokiu atveju tiesiogiai veikia žmogaus vidų. Žmogus itin dažnai susiduria su vidiniais išgyvenimais. Šie vidiniai išgyvenimai yra tarsi tam tikras ženklas apie žmogaus gyvenimo sudėtingumą, požiūrį į vykstančius įvairius veiksnius gyvenime. Tai tarsi žmogaus gyvenimo sudėtingumo atspindys. Todėl vidiniai išgyvenimai tiesiogiai veikia ir žmogaus sveikatą bei gyvenimo būdą, o apie tai kalbėti yra išties reikalinga ir netgi būtina. Būtent todėl apie vidinius žmogaus išgyvenimus bei tai, kas būdinga tiems vidiniams žmogaus išgyvenimams, labai dažnai yra rašoma ir lietuvių literatūros kūriniuose. Lietuvių literatūroje pasakojamos situacijos, nusakančios tai, kas veikia žmogaus vidų ir gyvenimą bei tai, kokie tie vidiniai žmogaus išgyvenimai būna. Taigi remiantis literatūriniais kūriniais, šiame kalbėjimo pavyzdyje aptariami šie veiksniai.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!