Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Eksperimentas lietuvių literatūroje. – Rašinio įžanga ir pastraipa

potemes nuotrauka

Aprašymas:

Eksperimentas – tai netikėtas kelių dalykų derinimas, sujungimas ar sugretinimas. Eksperimentu vadiname tai, kas yra novatoriška, iki tol neišbandyta, tai, kas kelia smalsumą ir susidomėjimą. Literatūroje egzistuoja įvairūs eksperimentai – tai gali būti kalbos ar stiliaus ypatybės, ypatinga kūrinio tematika, dekonstrukcija, dviejų skirtingų temų sugretinimas ir atskleidimas tuo pačiu metu. Eksperimentai dažnai vaizduoja skirtingus, iš pirmo žvilgsnio, visiškai skirtingus dalykus bei situacijas. Lietuvių literatūra išlieka gana konservatyvi eksperimentų atžvilgiu, tačiau galime aptikti jų bruožus įvairių amžių lietuvių literatūroje. Šiame kalbėjime yra nagrinėjamas Eksperimentas lietuvių literatūroje remiantis Jono Radvano poema „Radviliada“ ir Vinco Mykolaičio-Putino romanu „Altorių šešėly“.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite savo mokyklos pavadinimą.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio rašinio į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują rašinį.


  • Kategorija: Literatūrinio rašinio įžanga ir pastraipa
  • Klasė: 12 klasė
  • Apimtis: 250 žodžių
  • Autoriai: V. Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ ir Jonas Radvanas „Radviliada“
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 12-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?