Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Grožio tema lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Grožis – plati ir neišsemiama tema, su kuria savo veiklą sieja filosofai, menininkai, poetai bei rašytojai. Kiekvienas iš jų pasižymi savitu grožio matymu, žavisi skirtingais dalykais bei vaizdiniais ir grožį perteikia skirtingomis priemonėmis. Kalboje aptariami lietuvių literatūros klasikai, pasižymintys giliais gebėjimais ieškoti grožio ne savo akimis, o siela bei širdimi. Ilgas aprašymas: Grožis – tai gana plati sąvoka, kuri kiekvienam reiškia vis ką nors kita. Tačiau nepaisant to, grožį dažniausiai praktikoje galima interpretuoti, kaip aspektą, glaudžiai susijusį su estetika. Estetika ir grožis, vis tik, svarbus gyvenimo aspektas. Grožis įžvelgiamas beveik visur ir turi labai nemažai reikšmės kiekvieno žmogaus gyvenime. Juk kiekvienam svarbu, kad aplinka, žmonės, poelgiai būtų gražūs. Grožis – tai tam tikras matavimo vienetas, atsižvelgiant į tai, kas malonu. Kadangi grožio pajauta tokia reikšminga žmonių gyvenimuose bei kasdienybėje, apie grožį yra rašoma ir lietuvių literatūros kūriniuose. Taigi lietuvių literatūroje yra dažna grožio tema. Grožio temą reprezentuojantys ir analizuojantys lietuvių literatūros tekstai dažniausiai pateikia objektų estetinį suvokimą, požiūrį į išvaizdą ar kitus panašius aspektus. Kiekvienas jų yra labai skirtingas. Tačiau grožio temą svarbu nagrinėti bei matyti, kaip ji pateikiama. Tad šiuo atveju, šiame kalbėjimo pavyzdyje, argumentuotai aptariama, kokiais principais renkamasi analizuoti grožio temą lietuvių literatūros kūriniuose bei kokia lietuvių literatūroje atsiskleidžia grožio samprata. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!