Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kada žmogaus gyvenimas yra prasmingas? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Kalbėjimas prasmingas gyvenimas. Koks gyvenimas yra prasmingas?

Trumpas aprašymas:

Prasmingas gyvenimas – tai didžiausia ir svarbiausia žmogaus gyvenimo siekiamybė. Tačiau ji pasiekiama labai individualiai. Tai galima matyti net literatūrinių kūrinių siužetuose. Tad tam tikrais lietuvių literatūros kūriniais remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai aptariama, kada žmogaus gyvenimas yra prasmingas.

Ilgas aprašymas:

Žmogaus gyvenimas – tai sudėtinga įvairiausių įvykių virtinė. Žmogaus gyvenime neretai dominuoja skubėjimas, materialinės gerovės troškimas, noras pasiekti visus užsibrėžtus gyvenimo tikslus. Taip pat žmogaus gyvenime yra matoma daug sudėtingų santykių, paklydimų ir kitokių atvejų. Tačiau žmogus gyvenime nuolatos lėkdamas ir skubėdamas pamiršta, kas yra gyvenimo prasmingumas. Žinoma, žmonės ieškodami gyvenimo prasmės, jos greitai neatras. Tačiau žmonės gali bent preliminariai suvokti ar įsivaizduoti, kas gyvenimą galėtų padaryti prasmingu bei kada jis tampa prasmingas. Šiam suvokimui apie gyvenimo prasmingumą žmogui neretai tenka išanalizuoti savo paties poreikius bei pastebėti, kas žmogui šiame gyvenime yra aktualiausia bei svarbiausia. Neretai apie veiksnius bei atvejus, kada žmogaus gyvenimas tampa prasmingas, yra rašoma ir literatūriniuose kūriniuose, taigi jų pateiktimis remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje analizuojamas gyvenimo prasmės aspektas. Literatūrinių kūrinių situacijomis remiantis pateikiama, kokiais atvejais žmogaus gyvenimas yra prasmingas bei kokie aspektai leidžia žmogui gyvenime pasiekti tą prasmingumą, kurio taip atkakliai ieško kiekvienas žmogus.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?