Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kada žmogaus gyvenimas yra prasmingas?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Kalbėjimas prasmingas gyvenimas. Koks gyvenimas yra prasmingas? Trumpas aprašymas: Prasmingas gyvenimas – tai didžiausia ir svarbiausia žmogaus gyvenimo siekiamybė. Tačiau ji pasiekiama labai individualiai. Tai galima matyti net literatūrinių kūrinių siužetuose. Tad tam tikrais lietuvių literatūros kūriniais remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai aptariama, kada žmogaus gyvenimas yra prasmingas. Ilgas aprašymas: Žmogaus gyvenimas – tai sudėtinga įvairiausių įvykių virtinė. Žmogaus gyvenime neretai dominuoja skubėjimas, materialinės gerovės troškimas, noras pasiekti visus užsibrėžtus gyvenimo tikslus. Taip pat žmogaus gyvenime yra matoma daug sudėtingų santykių, paklydimų ir kitokių atvejų. Tačiau žmogus gyvenime nuolatos lėkdamas ir skubėdamas pamiršta, kas yra gyvenimo prasmingumas. Žinoma, žmonės ieškodami gyvenimo prasmės, jos greitai neatras. Tačiau žmonės gali bent preliminariai suvokti ar įsivaizduoti, kas gyvenimą galėtų padaryti prasmingu bei kada jis tampa prasmingas. Šiam suvokimui apie gyvenimo prasmingumą žmogui neretai tenka išanalizuoti savo paties poreikius bei pastebėti, kas žmogui šiame gyvenime yra aktualiausia bei svarbiausia. Neretai apie veiksnius bei atvejus, kada žmogaus gyvenimas tampa prasmingas, yra rašoma ir literatūriniuose kūriniuose, taigi jų pateiktimis remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje analizuojamas gyvenimo prasmės aspektas. Literatūrinių kūrinių situacijomis remiantis pateikiama, kokiais atvejais žmogaus gyvenimas yra prasmingas bei kokie aspektai leidžia žmogui gyvenime pasiekti tą prasmingumą, kurio taip atkakliai ieško kiekvienas žmogus. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!