Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂
Kaimo žmogaus paveikslas XIX-XX a. lietuvių literatūroje.
Aprašymas:
Agrarinė kultūra nuo senų senovės neatsiejama nuo Lietuvos. Tad nenuostabu, kad lietuvių literatūroje labai dažnai piešiamas lietuvio, kaip kaimo žmogaus, paveikslas. Kaime gyvenantis žmogus su jį supančia aplinka elgiasi labai įvairiai. Kartais jis yra nuolankus ir nusileidžiantis kitiems kaip Juozo Tumo-Vaižganto sukurtas Mykoliuko personažas. O kartais, kaip štai modernisto Jurgio Savickio kūryboje, tas žmogus bando žiaurumu kovoti prieš neteisybę, brutaliu elgesiu pats keisti pasaulį. O Romualdas Granauskas savo kūryboje parodo, kaip kaimo žmogui sunku atsisveikinti su nykstančiu tradiciniu kaimu.
Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:
Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.
Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.