Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kaip gyvenimo išbandymai paveikią žmogų? – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

T. Dreizeris yra teigęs, kad ,,Žmogus be gyvenimo patirties panašus į smilgą vėtroje: jį svaido ir blaško galingiausios pasaulio jėgos”. Jauni žmonės svajoja apie nuostabią ateitį – dažnai jie turi didžiulius tikslus, planus ir siekius. Jie mano, kad jie gali pakeisti visa pasaulį, pasitiki savimi ir drąsiai eina pirmyn. Tačiau gyvenimas nėra toks lengvas – žmogaus likimas nuolat keičiasi, tad gali atsitikti įvairios nelaimės, sunkumai, netikėtumai, kurie veikia žmogų. Pavyzdžiui, žmogus gali netekti artimų žmonių, mylimojo ar mylimosios, gali netekti darbo, susirgti ar jo planams nėra lemta išsipildyti. Tokiu atveju žmonės reaguoja į gyvenimo išbandymus įvairiai – vieni žmonės labai liūdi, kenčia, jaučia daug skausmo, tuo tarpu kiti žmonės nepasiduoda gyvenimo išbandymams, toliau gyvena, ieško prasmės, kuria naujus planus ir svajones. Literatūra mums atskleidžia įvairius gyvenimo išbandymus ir parodo, kaip jie keičia žmogų. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama, kaip gyvenimo išbandymai paveikia žmogų.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?