Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Kaip žmogus elgiasi grėsmės akivaizdoje? – Rašinys

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Kiekvieno žmogaus gyvenimas – tikra dovana, kuri pilna įvairiausių patirčių. Kiekviena jų – unikali ir ypatinga. Tokios patirtys dažnai leidžia suprasti, dėl ko gera gyventi. Tačiau šalia nuostabių patirčių visada atsiras tų, kurios yra ne itin malonios. Vis dėlto svarbiausia nenusiteikti, nes ir nemalonios, gana grėsmingos situacijos, nors ir pastato į nepatogią padėtį asmenį, vis vien turi naudos. Ši nauda susijusi su branda, gilėjančiu suvokimu, augimu. Daugeliui tokios grėsmingos patirtys yra artimos, todėl apie jas kalbama ir literatūroje. Todėl šiame rašinyje plačiau kalbama apie tai, kaip žmogus elgiasi grėsmės akivaizdoje. Rašinyje išskiriamos galimos grėsmės, aptariamos situacijos bei žmogaus pozicija susidūrus su grėsmėmis. Rašinys leidžia geriau suprasti žmogaus pasirinkimus ir grėsmingų situacijų svarbą jų gyvenime.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite savo mokyklos pavadinimą.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio rašinio į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują rašinį.


  • Kategorija: Literatūrinis rašinys
  • Klasė: 12 klasė
  • Apimtis: 500 žodžių
  • Autoriai: Vincas Mykolaitis-Putinas ir Šatrijos Ragana
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 12-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?