Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kas žmogui teikia ramybę? (2)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Kalbėjimas kas žmogui teikia ramybę? Trumpas aprašymas: Šiandienos greitame ir skubančiame pasaulyje daug žmonių siekia atrasti ramybę. Ramybė yra jausmas, kuris leidžia žmogui atsipalaiduoti ir pamiršti gyvenimo sunkumus. Bet kiekvienam žmogui ramybė gali būt vis kitokia, todėl kiekvienas žmogus jos turi ieškotis pats. Ramybės paieškos ne visada būna lengvos ar vaisingos. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama, kas žmogui yra ramybė. Ilgas aprašymas: Žmogus – tai asmenybė, kuri nuolatos auga ir tobulėja bei turi savitą charakteristiką. Būtent dėl savitos charakteristikos žmogus gali būti labai įvairus. Taigi kartais pagal savo charakteristiką, gyvenimo patyrimus, nuotaikas, turi savitus poreikius. Tačiau dažniausiai, kad ir kokie tie poreikiai būtų skirtingi, kiekvienam žmogui labai svarbi ramybė. Ramybės objektas šiuo atveju daugiausiai gali būti siejamas su harmonija, ramia būsena, kada žmogui niekas netrukdo ir viskas žmogaus gyvenime tampa pastovu. Tačiau ramybei atrasti, neretai tenka praeiti daug įvairiausių išbandymų, suvokti daug svarbių dalykų. Tad toks kelias link ramybės – tai žmogaus išbandymas. Na, o kai visus išbandymus žmogus atlieka, žmogaus gyvenime pasirodo ramybė arba bent jau tikslios nuorodos ramybei rasti. Tai būna dalykai, kurie žmogui galėtų suteikti ramybę. Taigi šiame kalbėjime analizuojama tai, kas žmogui teikia ramybę. Šiuos aspektus, teikiančius ramybę žmonėms, analizuojant, pateikiama, kuo jie žmogui svarbūs bei reikšmingi, kur tuos dalykus, ramybei įgyti, galima rasti. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje atsakoma į esminį klausimą – kas žmogui teikia ramybę? Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!