Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kas žmogui teikia ramybę? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Kalbėjimas kas žmogui teikia ramybę?

Trumpas aprašymas:

Šiandienos greitame ir skubančiame pasaulyje daug žmonių siekia atrasti ramybę. Ramybė yra jausmas, kuris leidžia žmogui atsipalaiduoti ir pamiršti gyvenimo sunkumus. Bet kiekvienam žmogui ramybė gali būt vis kitokia, todėl kiekvienas žmogus jos turi ieškotis pats. Ramybės paieškos ne visada būna lengvos ar vaisingos. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama, kas žmogui yra ramybė.

Ilgas aprašymas:

Žmogus – tai asmenybė, kuri nuolatos auga ir tobulėja bei turi savitą charakteristiką. Būtent dėl savitos charakteristikos žmogus gali būti labai įvairus. Taigi kartais pagal savo charakteristiką, gyvenimo patyrimus, nuotaikas, turi savitus poreikius. Tačiau dažniausiai, kad ir kokie tie poreikiai būtų skirtingi, kiekvienam žmogui labai svarbi ramybė. Ramybės objektas šiuo atveju daugiausiai gali būti siejamas su harmonija, ramia būsena, kada žmogui niekas netrukdo ir viskas žmogaus gyvenime tampa pastovu. Tačiau ramybei atrasti, neretai tenka praeiti daug įvairiausių išbandymų, suvokti daug svarbių dalykų. Tad toks kelias link ramybės – tai žmogaus išbandymas. Na, o kai visus išbandymus žmogus atlieka, žmogaus gyvenime pasirodo ramybė arba bent jau tikslios nuorodos ramybei rasti. Tai būna dalykai, kurie žmogui galėtų suteikti ramybę. Taigi šiame kalbėjime analizuojama tai, kas žmogui teikia ramybę. Šiuos aspektus, teikiančius ramybę žmonėms, analizuojant, pateikiama, kuo jie žmogui svarbūs bei reikšmingi, kur tuos dalykus, ramybei įgyti, galima rasti. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje atsakoma į esminį klausimą – kas žmogui teikia ramybę?

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?