Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kodėl svarbu neišduoti savo vertybių? Įrodyk savo mintis, remdamasis literatūros kūriniais.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Vertybės – tai žmogaus gyvenimo pamatas. Kiekvienas jas turi ir privalo jas propaguoti, nes savo vertybių išdavimas reikštų akivaizdžią žmogaus pražūtį. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais, argumentuotai aptariama, kodėl yra svarbu neišduoti vertybių bei ką konkrečiai vertybės suteikia žmogui. Ilgas aprašymas: Kiekvienas žmogus šiame gyvenime turi savitą, unikalią charakteristiką, unikalias palaikomas idėjas bei mintis. Na, ir svarbiausia, kiekvienas žmogus turi sau svarbiausias vertybes, užtikrinančias žmogaus moralinį braižą, asmenybės tvirtumą. Visa tai sudaro žmogaus asmenybę ir duoda tam tikrus pamatus gyvenimui. Žinoma, gyvenimas, kadangi yra pakankamai nenuspėjamas, žmogui tenka susidurti su įvairiomis situacijomis, kada vertybes iš žmogaus braižo stengiamasi šalinti, sykiu bandant vertybes pakeisti kitomis arba visiškai sunaikinant. Bet koks atvejis reikštų savo vertybių išdavystę, kuri yra žmogui gana sunkus ir be abejonės žmogų smukdantis procesas. Taigi kiekvienas žmogus gyvenimo bet kurioje situacijoje dažniausiai bando neišduoti savo vertybių. Tačiau kodėl svarbu savo vertybių neišduoti? Kas atsitinka, jeigu žmogaus vertybės yra išduodamos? Į šiuos klausimus atsakoma šiame kalbėjimo pavyzdyje. Mintys apie šiuos klausimus ir atsakymai yra įrodomi remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais, juose pateikiamomis išsamiomis veikėjų, vaizduojamų tuose kūriniuose, situacijomis bei išgyvenimais, reprezentuojančiais vertybių svarbą žmogui bei jo gyvenimui. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!