Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kodėl žmogui svarbi tėvynė?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Tėvynės svarba lietuvių literatūroje. Kuo žmogui svarbi tėvynė rašinys. Trumpas aprašymas: Kiekvienas žmogus turi tik vieną gimtąjį kraštą, tačiau žmogui dažnai būna sunku suvokti tėvynės svarbą. Žmogus gali gyventi kitoje svetimoje šalyje, tačiau jo santykis su tėvyne vis vien išliks unikalus ir išskirtinis. Tėvynė yra pirmoji žmogaus mokytoja, kuri žmogui suteikia vertybes ir protėvių tradicijas. Žmogus, priimdamas gimtojo krašto vertybes ir papročius, susiformuoja kaip asmenybė. Tėvynė veikia žmogaus gyvenimą ir dvasinį tobulėjimą. Šiame darbe yra analizuojama, kodėl žmogui yra svarbi tėvynė. Ilgas aprašymas: Kiekvienas patriotiškas žmogus nors kartą yra savęs paklausęs – kodėl yra svarbi tėvynė? Tėvynės svarbos klausimas gali kilti ir daugeliui kitų žmonių, tačiau svarbiausia tai, kad į šį klausimą apie tėvynę ir jos svarbą, atsakymas būtų rastas. Žvelgiant istoriškai, į įvairius literatūros pavyzdžius ir pan., galima matyti, kad priežasčių, kodėl tėvynė žmogaus gyvenime yra svarbi, yra apstu. Todėl, galima sakyti, kiekviena žmogaus tėvynės svarbos priežastis yra individuali bei nepaginčijama, nes kiekvienas tėvynę priima savaip ir savaip ją idealizuoja. Priežastys, dėl ko žmogui svarbi tėvynė gali būti inicijuotos įvairių pojūčių, potyrių kultūriniu atžvilgiu, taip pat, svarbu, ir per literatūrinius tekstus. Būtent literatūros tekstuose dažnai aprašoma ši svarba per įvairių žmonių patirtis. Todėl būtent literatūra, kurioje aprašomos žmonių tėvynėje patirtys arba tėvynės negandų patirtys, yra puikiausias šaltinis galintis nurodyti tėvynės svarbą. Tad ir šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais tekstais, juose nupasakojamomis situacijomis ir kt., atsakoma į temos pagrindinį klausimą – kodėl žmogui yra svarbi tėvynė?

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!