Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Meilės galia Igno Šeiniaus „Kuprelyje“. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Janette Rainwater yra teigusi, kad „Meilė yra laisvės gėlė. Jeigu bandysite ją pagrobti ir išlaikyti, ji, be abejo, nuvys kaip ir bet kokia gėlė, nupjauta ir pamerkta į vazą, ar bet koks drugelis, pagautas ir prismeigtas prie lentos. Persekiotojai meilės niekada nepagaus.. Meilė žydi tik tada, kai nieko nereikalaujama. Meilė vysta, kai su kuo nors lyginama“. Meilė yra nepakartojamas jausmas, kuris užklumpa žmogų netikėtai. Žmogus dažnai pats nepajaučia ar nesuvokia, kad jis įsimyli kitą žmogų. Meilė yra labai galinga – ji keičia žmogų, jo veiksmus ir elgesį. Meilė gali padaryti žmogų labai laimingą, suteikti daug džiaugsmo, gyvenimo prasmę. Kita vertus, meilė gali skaudinti žmogų, versti jį kentėti. Rašytojai visais laikotarpiais įvairiai vaizduoja meilę ir jos galią žmogaus gyvenimui. Ignas Šeinius romane „Kuprelis“ vaizduoja jautrią, trapią, meniškos sielos Olesio asmenybę, kurią meilė labai smarkiai keičia. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama meilės galia Igno Šeiniaus romane „Kuprelis“.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?