Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2019

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 9-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Pasirinkite Jūs dominančią potemę ir atsisiųskite lietuvių kalbos mokomąjį kalbėjimą per 5 minutes! Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kokia žmogaus paskirtis ar vieta žemėje? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Žmogus augdamas dažnai pradeda ieškoti savo gyvenimo paskirties ar vietos šioje žemėje. Tačiau akivaizdu, kad būtent toji paskirtis ar vieta slypi paties žmogaus kasdienybėje, todėl yra labai individuali. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje plačiau nagrinėjama tai, kokia žmogaus paskirtis žemėje gali būti, kuo ji ypatinga ir kuo kartais būna nuvilianti.

Ilgas aprašymas:

Tik gimdamas žmogus pradeda savo gyvenimo misiją. Būtent tada žmogaus gyvenime prasideda augimo ir tobulėjimo pradžios metas, kada žmogui svarbu susipažinti su bendruomene, jį supančia aplinka ir kitais svarbiais žmogaus asmenybe formuojančiais aspektais. Tad bėgant laikui, žmogus susipažįsta su vis daugiau gyvenimo niuansų. Na, o tada žmogui pradeda kilti pačios įvairiausios, dažnai egzistencialistinės mintys, idėjos ir net klausimai, kurie tarsi reprezentuoja žmogaus gebėjimą mąstymu peržengti į visiškai kitą lygį. Taigi vienas iš esminių klausimų, kylančių žmogaus gyvenime – tai kokia yra žmogaus paskirtis ar vieta žemėje? Daugelis žmonių kaip įmanoma greičiau sau bando atsakyti į šį klausimą, tačiau suvokti tai, kokią paskirtį ar vietą žmogui ant šios žemės paviršiaus lemta turėti – išties sunku. Tad į tokius ir panašius klausimus atsakyti, siekiant išanalizuoti žmonių paskirtį ar vietą žemėje, labiausiai padeda literatūriniai kūriniai. Taigi kokia ta tikroji žmogaus paskirtis ar vieta žemėje, yra atsakoma šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais bei tuose kūriniuose atvaizduojamomis situacijomis, reprezentuojančiomis žmogaus gyvenimo paskirties ar vietos nuorodas.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 1 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?