Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2019

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 9-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Pasirinkite Jūs dominančią potemę ir atsisiųskite lietuvių kalbos mokomąjį kalbėjimą per 5 minutes! Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kokias egzistencines problemas kelia lietuvių literatūra? – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Lietuvių literatūra – tai rašytinis lietuviškosios kultūros palikimas, kuriame atsispindi ir labai daug aktualių gyvenimiškų problemų ar aspektų, nupasakojančių įvairius gyvenimiškus procesus ar patyrimus. Šiuo atveju labai svarbios egzistencinės problemos. Egzistencinėmis problemomis galima vadinti tam tikrus žmogaus gyvenime kylančius, ramybės neduodančius klausimus ar apmąstymus, susijusius su žmogaus būtimi ir egzistencija. Šias egzistencines problemas žmogus dažnai patiria ar su egzistencinėmis problemomis susiduria tada, kai gyvenime viskas nesiklosto tinkamai, atsiranda aspektų, priverčiančių mąstyti kitaip, nei iki šiol. Svarbu tai, kad egzistencinių problemų, kylančių žmonėms yra pačių įvairiausių, atspindinčių tiek individualias, tiek bendruomenę liečiančias egzistencines problemas. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje yra aptariamos egzistencinės problemos, atsiskleidžiančios lietuvių literatūros kūriniuose. Išsamiai pateikiamos egzistencinės problemos grindžiamos ir analizuojamos remiantis lietuvių literatūros kūriniais, kultūrine ir biografine patirtimi, išskiriant svarbiausius motyvus, kurie leidžia suprasti, jog yra kalbama apie tą egzistencinę problemą. Kalbėjimo pavyzdys leidžia giliau pažvelgti į egzistencinių problemų egzistavimą bei tų problemų gyvavimą.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


DETALI INFORMACIJA
  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?