Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Kokias problemas literatūra aptaria kalbėdama apie žmogų svetimame pasaulyje? – Rašinys

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Gyvenime labai dažnai susiklosto aplinkybės, kai žmogus atsiduria svetimas. Taip gali nutikti dėl įvairių kultūrinių, socialinių, politinių ar ekonominių priežasčių: žmogus gali persikelti iš miesto į kaimą, kiti žmonės privalo bėgti iš gimtosios šalies karo metu, dar kitais atvejais žmogus privalo keliauti į kitas šalis, nes gimtojoje šalyje yra neįmanoma finansiškai išgyventi. Tapimas svetimu yra sudėtinga būklė: žmogus tuomet jaučiasi vienišas, aplinkiniai žmonės ir kultūra atrodo esą tolimi ir nesuvokiami, todėl žmogui būna sunku integruotis ir pradėti gyvenimą iš naujo. Žmogui ypač sunku būna atsidurti tokiose aplinkybėse, kur žmonės turi visiškai skirtingas vertybes – tada žmogus nesugeba atrasti bendrų interesų ir lieka nesuprastas, atstumtas ar netgi puolamas daugumos, kuri tiki kitokiomis vertybėmis. Kitais atvejais žmogui būna sunku prisitaikyti prie svetimos šalies kultūros. Šiame rašinyje yra nagrinėjama, kokias problemas literatūra aptaria kalbėdama apie žmogų svetimame pasaulyje.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite savo mokyklos pavadinimą.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio rašinio į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują rašinį.


  • Kategorija: Literatūrinis rašinys
  • Klasė: 12 klasė
  • Apimtis: 500 žodžių
  • Autoriai: Jurgio Savickio novelė „Fleita“, Antano Škėmos romanas „Balta drobulė“
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?