Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Laimės paieškos lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Lietuvių literatūroje dažnai yra kalbama apie meilės, apie gyvenimo prasmės paieškas. Tačiau vieni unikaliausių pasakojimų yra siejami su laimės paieškomis. Tad kas yra toji laimė ir kaip atsiskleidžia jos paieškos lietuvių literatūroje, argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje. Ilgas aprašymas: Lietuvių literatūra dažnai reprezentuoja daug svarbių žmogui dalykų. Tad lietuvių literatūroje, pirmiausia, stengiantis aprašyti lietuviškumo, lietuviškosios kultūros bei mentaliteto atspindžius, kurie negali būti pamiršti, vėliau renkamasi kalbėti apie tai, kas svarbu lietuviui. Lietuviams dažnai svarbu darbas, meilė, šeima, gamta. Tačiau lietuviui šalia viso to labai svarbu surasti ir laimę. Žinoma, laimė yra svarbi ne tik lietuviams. Visame pasaulyje žmonės užsiima laimės paieškomis, stengdamiesi ją atrasti jau minėtuose aspektuose, kaip meilė, darbas, šeima, gamta ir kt. Tačiau laimei surasti neretai reikia patirti daug išbandymų, nepasisekimų ir kitų pačių įvairiausių patirčių, kurios vis artina žmogų prie laimės paieškų pabaigos. Taigi šis kalbėjimo pavyzdys yra apie laimę bei laimės paieškas ir svarbiausia, kaip laimės paieškos yra aprašomos lietuvių literatūros kūriniuose. Aptariant laimės paieškų procesą, aprašomą lietuvių literatūroje, sykiu yra pateikiama, kuo šios laimės paieškos žmogui yra reikšmingos, ką ieškant laimės žmogus gali atrasti, prarasti bei svarbiausia – suvokti. Kalbėjimo pavyzdys leidžia geriau suprasti, kokia yra laimės paieškų kaina bei svarba. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!