Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Laimės paieškos lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Lietuvių literatūroje dažnai yra kalbama apie meilės, apie gyvenimo prasmės paieškas. Tačiau vieni unikaliausių pasakojimų yra siejami su laimės paieškomis. Tad kas yra toji laimė ir kaip atsiskleidžia jos paieškos lietuvių literatūroje, argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje.

Ilgas aprašymas:

Lietuvių literatūra dažnai reprezentuoja daug svarbių žmogui dalykų. Tad lietuvių literatūroje, pirmiausia, stengiantis aprašyti lietuviškumo, lietuviškosios kultūros bei mentaliteto atspindžius, kurie negali būti pamiršti, vėliau renkamasi kalbėti apie tai, kas svarbu lietuviui. Lietuviams dažnai svarbu darbas, meilė, šeima, gamta. Tačiau lietuviui šalia viso to labai svarbu surasti ir laimę. Žinoma, laimė yra svarbi ne tik lietuviams. Visame pasaulyje žmonės užsiima laimės paieškomis, stengdamiesi ją atrasti jau minėtuose aspektuose, kaip meilė, darbas, šeima, gamta ir kt. Tačiau laimei surasti neretai reikia patirti daug išbandymų, nepasisekimų ir kitų pačių įvairiausių patirčių, kurios vis artina žmogų prie laimės paieškų pabaigos. Taigi šis kalbėjimo pavyzdys yra apie laimę bei laimės paieškas ir svarbiausia, kaip laimės paieškos yra aprašomos lietuvių literatūros kūriniuose. Aptariant laimės paieškų procesą, aprašomą lietuvių literatūroje, sykiu yra pateikiama, kuo šios laimės paieškos žmogui yra reikšmingos, ką ieškant laimės žmogus gali atrasti, prarasti bei svarbiausia – suvokti. Kalbėjimo pavyzdys leidžia geriau suprasti, kokia yra laimės paieškų kaina bei svarba.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?