Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Meilė tėvynei lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Meilė tėvynei lietuvių literatūroje. Meilė tėvynei kalbėjimas. Trumpas aprašymas: Tėvynė – žmogaus brangiausias turtas. Kiekvienas žmogus ją turi. Tai yra gimtoji žemė, gimtieji miškai ir upės, gimtieji papročiai ir tradicijos, kur žmogus yra užaugęs. Subrendęs žmogus turi mylėti savo tėvynę. Ši meilė yra individualus jausmas – kiekvienas žmogus gimtinę suvokia skirtingai ir savo meilę tėvynei išreiškia vis kitaip. Skirtingą meilę tėvynei vaizduoja ir įvairių epochų lietuvių literatūra. Šiame darbe yra analizuojama meilė tėvynei skirtingų epochų rašytojų kūriniuose. Ilgas aprašymas: Meilė – tai kiekvienam išties familiarus jausmas. Meilė aprėpia šiltus jausmus įvairiems objektams, kurie tiesiogiai susiję su kiekvieno žmogaus gyvenimu. Todėl meilė gali būti įvairi. Meilės jausmas gali būti nukreiptas į įvairius objektus bei puoselėjamas pačiomis įvairiausiomis priemonėmis. Pavyzdžiui, žmonės gali jausti meilę artimiesiems, meilę gamtai, meilę darbui. Bet svarbiausia ir kone labiausiai propaguojama visais laikais – tai meilė tėvynei. Meilė tėvynei nėra laužta iš piršto. Juk tėvynė – tai gimtoji erdvė, kuri yra tiesioginis žmogaus identiteto ženklas. Jo negalima atsisakyti ir išsižadėti, kadangi net ir taip pasielgus, prie tėvynės visada sugrįžtama. Taip yra todėl, kad meilė tėvynei yra ne tik savaime atsirandantis, tačiau, netgi galima sakyti, įgimtas jausmas, kuris net ir kartais prislopęs, ypač šiandieniniams žmonėms, savaime grįžta. Taigi meilė tėvynei – svarbiausia meilės forma. Todėl nenuostabu, kad apie meilę tėvynei, ypač atsižvelgiant į visus Lietuvos tautą kamavusius sudėtingus istorinius įvykius, yra kalbama ir lietuvių literatūros kūriniuose. Todėl lietuvių literatūros kūriniais ir jų idėjomis remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai aptariama, kokiais principais meilė tėvynei atsiskleidžia lietuvių literatūros kūriniuose, pasakojama, koks tas meilės tėvynei jausmas iš tiesų yra bei kodėl jis toks reikšmingas žmogui ir visuomenei.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!