Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Asmenybės laikysena kritinėse situacijose.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Asmenybės laikysena katastrofų laikotarpiu XX a. lietuvių literatūroje. Trumpas aprašymas: Kritinė situacija – tai nemalonios situacijos žmogaus gyvenime, susijusios su tam tikrais nepatogumais, nenumatytomis situacijomis, kurios veikia žmogaus jauseną ir neretai jo paties gyvenimą. Neretai apie tokias situacijas užsimenama ir literatūriniuose kūriniuose. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, jais remiantis, argumentuotai pateikiama, kokia asmenybės laikysena pastebima kritinėse situacijose bei pasakojama, kuo ji svarbi. Ilgas aprašymas: Kritinės situacijos – tai ribinės žmogaus gyvenimo situacijos. Kritinėse situacijose žmogus dažniausiai yra priverstas pakeisti savo gyvenimo būdą, taikytis prie priespaudos, smurto ir kitų nepalankių aplinkybių, kurios ir vainikuoja kritinės situacijos apibūdinimą. Taigi savaime suprantama, kad kritinių situacijų poveikis yra svarbus kiekvienam žmogui, ypač tam, kuriam tenka tas kritines situacijas pergyventi ir tose kritinėse situacijose bandyti gyventi. Šis gyvenimas kritinėje situacijoje dažniausiai siejamas su tokiais aspektais, kaip absoliutus pasidavimas arba nuožmi kova. Visa tai – asmenybės laikysenos rūšys. Kadangi kritinės situacijos veikia individus, asmenybės laikysena savaime kinta. Ji yra veikiama ir neretai norima sužlugdyti. Tačiau kokia asmenybės laikysenai bus daroma įtaka, vis tik, labiausiai nulemia pačios asmenybės požiūris bei vidinė stiprybė. Svarbu paminėti tai, kad apie asmenybės laikysenos reikšmę kritinių situacijų akivaizdoje dažniausiai yra rašoma pastarųjų amžių literatūros kūriniuose. Būtent todėl šiame kalbėjime remiantis literatūrinėmis pateiktimis iš pastarųjų amžių, kurias taip pat galima vadinti istoriniais liudijimais, aptariama, kokia asmenybės laikysena dažniausiai dominuoja ir atsiranda kritinėse situacijose. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!