Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Meilė tėvynei šių laikų žmogui. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Meilė tėvynei vis tik yra kiekvieno širdyje. Meilė tėvynei gali reikštis daugiau, gali reikštis mažiau, tačiau meilė tėvynei vis tik liks. Svarbu tai, kad meilės tėvynei konceptas bėgant amžiams keitėsi ir šiandieninis žmogus į meilė tėvynei, jos pateikimą ir kt. žiūri per kiek kitokią prizmę. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje plačiau nagrinėjama, ką reiškia meilė tėvynei šiuolaikiniam žmogui.

Ilgas aprašymas:

Jau nuo pačių seniausių laikų kiekvienas žmogus turi ypatingą ryšį su tėvyne. Taip yra todėl, kad žmogus gimsta tėvynėje – ten, kur jo šaknys, identitetas, jo bendruomenė ir tai, kas žmogui sava. Taigi nuo seno žmonės myli savo tėvynę. Būtent meilė yra ta žmogaus ir tėvynės ypač tvirto bei svarbaus tarpusavio santykio reprezentacija. Taigi meilė tėvynei – ypač svarbus jausmas, kuris negali būti sunaikinamas, nes visada išlieka žmogaus širdyje. Tačiau būtent tokia meilės tėvynei tendencija yra matoma pastarųjų amžių praktikoje. Todėl įdomu, ką reiškia meilė tėvynei šių laikų žmogui? Ar per daugelį amžių meilės suvokimas tėvynės atžvilgiu kito? Tikėtina, kad kito. Tai rodo labai dažnai socialiniuose tinkluose pasirodančios žmonių replikos apie tėvynės problemas, negalėjimą jose gyventi, apie kitus negatyvius aspektus ir kt. Tačiau tikėtina, kad meilės tėvynei vis dar išliko. Iš tokių galimų meilės tėvynei nuotrupų šiuolaikinio žmogaus atžvilgiu, būtų sunku pasakyti, ką meilė tėvynei reiškia šiais laikais gyvenančiam žmogui. Todėl šiame kalbėjime apie meilę tėvynei šiuolaikinio žmogaus atveju yra kalbama kiek plačiau, remiantis įvairiais šaltiniais bei iš jų kylančiais svariais argumentais.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
 • Apimtis: 750 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 1 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?