Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Jauno žmogaus gyvenimas. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Žmogaus gyvenimas jau nuo pat vaikystės kupinas netikėtumų ir staigmenų, kurios ne visada yra žavios. Jaunas žmogus nuolatos blaškosi tarp savęs ir pasaulio, tarp savo vidinių jausmų ir realybės, tarp tikslų ir svajonių. Norėdamas pažinti jį supantį pasaulį, bręstantis žmogus kartais pasiduoda įvairioms gyvenimo pagundoms, sunkumams, pasiklysta savo troškimuose. Svarbu nepasiduoti mus supančiai aplinkai ir siekti savo užsibrėžtų tikslų, suvokti, jog kiekviena klaida yra kelionė į saugesnę, šviesesnę ateitį. Mes, žmonės, su kiekviena gyvenimo patirtimi, tobulėjame dvasiškai, įgauname stiprybės ir gilesnį suvokimą, jog kiekvienas iššūkis duotas tam, kad įrodytume pirmiausiai sau, kokie tvirti esame, kad įveiktume gyvenimo siųstus išbandymus. Jaunas žmogus, kuris ruošiasi suaugusiojo gyvenimui, turi jausti ir žinoti, jog yra ypatingas ir išskirtinis. Kartais pačios mažiausios smulkmenos, kurių nepastebi skubantys, gali parodyti teisingą kelią, kuriuo einant lengviau pasiektume aukštesnių tikslų. Taigi, jaunas žmogus, jautriau savyje išgyvenantis emocinius lūžius, kaip ir suaugęs žmogus, turi kovoti su visais išbandymais.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?