Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Moralinių vertybių vaizdavimas lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Moralinių vertybių atskleidimas įvairių laikotarpių lietuvių literatūroje. Moralinės vertybės lietuvių literatūroje. Moralines vertybes lietuviu literaturoje. Trumpas aprašymas: Lietuvių literatūroje yra apstu atvaizduojamų įvairiausių vertybių, kurios apeliuoja į žmogaus prasmingą gyvenseną. Tad ir šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis gerai žinomai lietuvių literatūros kūriniais, argumentuotai pasakojama, kokios moralinės vertybės bei kaip jos atsiskleidžia lietuvių literatūriniuose kūriniuose. Ilgas aprašymas: Moralinės vertybės – tai kiekvienam žmogui familiarus aspektas, kuris dar dažnai žmonių kasdienybėje yra suvokiamas, kaip prasmingo bei harmoningo žmogaus gyvenimo pamatas. Tad iš tokios sampratos moralines vertybes galima suvokti, kaip itin daug reikšmės žmogaus gyvenime turinčius aspektus. Moralinėms vertybėms būdingas pastovumas ir gebėjimas įstatyti žmogų į tam tikrus rėmus, kuriuose žmogus, vis tik, nėra uždaromas prievarta ir yra apribojamas. Moralinės vertybės padeda žmogui augti ir tobulėti. Tokių moralinių vertybių, vis tik, yra labai daug. Kiekviena jų yra aukso vertės, nes daugiau ar mažiau prisideda prie jau paminėtų moralinių vertybių reikšmių žmogaus gyvenime. Tačiau šiame kalbėjime į moralines vertybes bei jų vaidmenį žmogaus gyvenime yra žvelgiama kur kas giliau. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje yra gilinamasi į tai, kaip yra atvaizduojamos moralinės vertybės lietuvių literatūros kūriniuose. Sykiu kalbėjimo pavyzdyje yra aptariama, kokios tos moralinės vertybės, kas moralinėms vertybėms priklauso bei kodėl apskritai moralinių vertybių, vaizduojamų lietuvių literatūros kūriniuose, reikšmė žmogaus gyvenime yra labai didelė. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!