Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Moters paveikslas XXa. lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: XX a. lietuvių literatūra – unikali literatūra, kadangi joje pradedama žvelgti į kur kas modernėjantį gyvenimą. Tad prie to modernėjančio paveikslo prisideda ir jau nebe tradiciniai moterų paveikslų vaizdavimai. Taigi koks moters paveikslas iškyla būtent XX a. lietuvių literatūros kūriniuose, argumentuotai aptariama būtent šiame kalbėjimo pavyzdyje. Ilgas aprašymas: Lietuvių literatūra – tai svarbi terpė aprašyti tai, kas vyko ar buvo aktualu kūrinio rašymo metu. Sykiu taip lietuvių literatūros kūriniai tampa atitinkamu lietuviškojo suvokimo, kultūros bei mentaliteto židiniu, kuris ugdo, suteikia žinių, išsilavinimą. Taigi lietuvių literatūroje aprašoma labai daug dalykų. Galima pradėti istorija ir baigti tam tikrais suvokimais apie žmones. Šiuo atveju aktuali būtent moteris. Moters būtis visuomenėje nuo seno apsiribojo esminiais procesais – gimdyti vaikus, juos auginti, kurstyti šeimos židinį, būti gera motina, moterimi ir žmona. Tačiau bėgant laikui moters paveikslo vaizdinys labai smarkiai kito. Moteriai priklausantį paveikslą buvo galima matyti kaip kintantį aspektą. Esminiai moters paveikslo kitimai pastebimi jau taip pat prieš keletą amžių. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje yra aptariama, koks moters paveikslas vyravo būtent XX a. lietuvių literatūros kūriniuose. Argumentuotai pateikiama, kokios moteriai savybės priklausė, kokios vertybės, darbai, patirtys vainikavo moters gyvenimą. Būtent tai leidžia pamatyti pastarojo amžiaus moters gyvenimą, esmines savybes, kurios yra pamatinės arba netgi artimos šiuolaikinės moters paveikslui. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!