Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2019

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 9-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Pasirinkite Jūs dominančią potemę ir atsisiųskite lietuvių kalbos mokomąjį kalbėjimą per 5 minutes! Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Moterų paveikslai literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Moterų paveikslai dramoje.

Trumpas aprašymas:

Literatūroje vyrauja labai daug įvairiausių veikėjų paveikslų ir kiekvienas tų paveikslų įprasmina parašytus kūrinius, suteikia istorijoms įdomumo, jas papildo. Tad vieni tokių įdomių, ryškių, istorijas papildančių veikėjų paveikslų yra moterų paveikslai. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje aptariami svarbiausi moterų paveikslai literatūroje, pateikiamos išsamios moterų charakteristikos bei tai, kas turėjo daugiausiai įtakos tokio paveikslo susikūrimui, remiantis atitinkamais kūriniais.

Ilgas aprašymas:

Literatūroje labai dažnai yra nupasakojami patys įvairiausi veikėjai ir personažai. Neretai šiems veikėjams priklauso realių žmonių bruožai, tam tikros tendencijos. Taigi literatūros kūriniuose dažnai galima išvysti vyrų paveikslus, tėvų paveikslus, tačiau vieni svarbiausių paveikslų – tai moterų paveikslai. Kodėl jie svarbūs? Moterų paveikslų svarba yra didelė, kadangi moterų paveikslai yra patys įdomiausi, juose nuolatos regima moterų kaita, vyravusi per amžius. Na, o ir pati moterų gyvenimo patirtis, suvokimai, išgyvenimai, reprezentuoja tai, kokia moteris per amžius išliko stipri. Moteris būtent dėl tų išgyvenimų kartais galima vadinti tikromis didvyrėmis. Todėl nenuostabu, kad daugelyje literatūros kūrinių, ypač šiandien, kaip svarbiausius personažus renkamasi vaizduoti ne ką kitą, kaip tik moteris. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis svariais argumentais, pasakojama, kokie moterų paveikslai atsiskleidžia literatūros kūriniuose. Tad aptariama, kokie moterų paveikslams bruožai bei savybės priklauso, kuo šie moterims priklausantys bruožai ir savybės yra svarbūs ir netgi labai reikšmingi ne tik visai moterų giminei, tačiau ir visai visuomenei.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 1 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?