Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Pareigos ir asmeninės laimės tema lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Kaip pareiga keičia žmogaus gyvenimą? Trumpas aprašymas: Pareiga ir asmeninė laimė dažnai atrodo esą sunkiai suderinami dalykai. Dažnai žmonės turi sunkias pareigas, kurios verčia žmogų paaukoti dalelę savęs, o kartais toji pareiga tampa žmogų gniuždanti našta. Tuo tarpu asmeninė laimė yra sunkiai pasiekiama – žmogus turi jos ilgai ieškoti, tačiau jam ne visada ją pavyksta atrasti. Pareigos ir asmeninės laimės temos yra dažnai nagrinėjamos literatūroje. Šiame kalbėjime yra analizuojama pareigos ir asmeninės laimės tema. Ilgas aprašymas: Žmogaus gyvenimas yra išties sudėtingas. Taip yra todėl, kad žmogaus gyvenimo kelyje atsiranda labai daug priešpriešų. Pavyzdžiui, viena tokių priešpriešų yra susijusi su pareigomis bei asmenine laime. Pareigą dažniausiai mes suvokiame, kaip individualų žmogaus įsipareigojimą, pasiryžimą ir kryptingą ėjimą tikslo link, suvokiant savo atsakomybę už tikslo pasiekimą. Na, o asmeninė laimė šiuo atveju yra tiesiog žmogaus laimė, galimybė daryti tai, ką nori ir gyventi taip, kaip nori. Savaime suprantama, kad pareigą ir asmeninę laimę kaip tam tikrą priešpriešą galima laikyti dėl to, kad pareigos, atimdamos didžiąją laiko žmogaus dalį, sykiu atima ir asmeninę laimę. Todėl žmogus neretai yra priverstas rinktis tarp pareigų bei savo asmeninės laimės. Kadangi tai yra pakankamai aktualu praktiškai kiekvieno žmogaus gyvenime, nenuostabu, kad apie tai renkamasi kalbėti ir lietuvių literatūros kūriniuose, išskiriant atskirą temą – pareigos ir asmeninės laimės temą. Taigi kokiais principais, kokiomis situacijomis atsiskleidžia pareigos bei asmeninės laimės tema lietuvių literatūros kūriniuose, argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!