Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Prieš ką žmogus maištauja? Maišto tema. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Kodėl jaunas žmogus maištauja?

Trumpas aprašymas:

Kiekvienas žmogus maištauja savo gyvenime. Maištas – svarbi visuomenės dalis. Tačiau maišto nevertėtų vertinti vien neigiamai – dažnai žmonės maištauja, kai jie nepasitenkina vienokia ar kitokia padėtimi. Todėl maištas leidžia žmogui išsakyti tai, kodėl jis nėra patenkintas, ką jis nori pakeisti. Žmogus maištauja dėl daugybės priežasčių. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama prieš ką žmogus maištauja

Ilgas aprašymas:

Maištas – tai pasipriešinimo forma. Taigi maištą sykiu galima įvardinti, kaip tam tikrą nepasitenkinimo reiškimą, pastangas keisti dalykus, kurie neatitinka žmogaus lūkesčių. Maištas, žinoma, pirmiausia yra tarsi kraštutinis žmogaus pasirinkimas, nes, savaime suprantama, maištauti neįmanoma neturinti priežasties. Kai priežastis ir aiškūs motyvai yra – tai ir maištavimas tampa prasmingesnis ir svarbesnis. Nors, pasitaiko atvejų, kada žmogus renkasi maištauti, besiremdamas tik savo emocijomis, o ne svariais argumentais bei motyvais. Tad maištavimo esmė suprantama. Tačiau kai jau suprantama, kas yra maištas, koks yra maišto tikslas, svarbu yra išsiaiškinti ir tai, kam maištas reikalingas, prieš ką dažnai žmogus maištauja ir kokia viso to prasmė. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, argumentuotai yra aptariama, prieš ką žmogui tenka maištauti, kas žmogų paskatina kelti maištą, taip protestuojant prieš netenkinančius dalykus. Maištą keliančių aspektų labai daug. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje aptariami esminiai aspektai, skatinantys žmogaus maištą. Taigi kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais, yra aptariama, prieš ką žmogus maištauja, sykiu pabrėžiant, kokiais motyvais atsiskleidžia maišto tema literatūriniuose kūriniuose.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
 • Apimtis: 750 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?