Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂
Aprašymas:
Šiame darbe nagrinėjama tema yra vyro idealas antikos ir šiuolaikinėje literatūroje.Atskleisti temą pasirinkti tokie kūriniai, kaip Homero „Iliada“, V. Kudirkos biografija, eilėraštis „Varpas“ ir „Labora“. Darbe yra citatos iš kūrinių, kurios parodo, jog tema gerai suprasta ir išanalizuota, minima laikotarpio situacija, išskirtinumas. „Labora“: „Kol jaunas, o broli, sėk pasėlio grūdus/ Ir dirvos ne‘pleiski!“ Kiekvienas lietuvis turėtų būti dėkingas šiam tautiškumo puoselėtojui už tai, jog šiandien kalba gimtąja kalba ir gyvena nepriklausomoje valstybėje. Darbui apibendrinti pasirinkta Sokrato citata. Sokratas teigia, jog: „Aš peržiūrinėjau senovės išminčių lobius, ir jeigu šių vyrų palikime atsiras kas gera, perimsime ir laikysime tai didele nauda“. Kai kurie žmonės mano, kad įvairiais laikais idealaus vyro įvaizdis buvo skirtingas. Bet iš tikrųjų šis įvaizdis visada buvo, yra ir bus absoliučiai pastovus, gali tik šiek tiek keistis jo forma. Simone de Beauvoir teigia, jog: „Pirmiausia vyrai yra tai, ką jisai daro pasaulyje, atsidūręs tarp kitų vyrų“. Taigi, koks vyro idealas vaizduojamas antikos ir šiuolaikinėje literatūroje?
Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:
Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.
Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.