Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Žmogaus vidiniai konfliktai lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Kiekvienas žmogus patiria skaudžius išgyvenimus, traumas ir kitus įvykius, kurie paveikia jo gyvenimą. Dažnai žmogus dėl vienų ar kitų priežasčių susiduria su mintimis ir klausimais savo viduje, kurie nepalieka jo ramybėje. Šie klausimai gali kankinti žmogų ir keisti jo gyvenimą. Šios mintys gali valdyti žmogų ir neleisti jam gyventi savo gyvenimo – žmogus gali smarkiai kentėti. Bet kita vertus šios mintys gali kaip tik pastūmėti žmogų pokyčiams ir leisti jam atrasti save. Šiame kalbėjime yra nagrinėjami žmogaus vidiniai konfliktai.

Ilgas aprašymas:

Žmogus, vis tik, kad ir kaip bebūtų, yra sudėtinga būtybė. Šis sudėtingumas žmoguje pradeda reikštis jau nuo pat mažų dienų, kai pradedama susipažinti su pasauliu ir pradedama mąstyti apie visus esminius jo procesus, ypač paties žmogaus gyvenimo atžvilgiu. Todėl kuo toliau, tuo didesnė tikimybė, kad žmogus gyvenime patirs tam tikras moralines kolizijas bei tam tikrus asmeninius vidinius konfliktus. Tad taip ir būna. Žmogaus gyvenime neįmanoma išvengti vidinių konfliktų. Dažnai vidiniams konfliktams patirti nereikia labai daug pastangų. Žmogui užtenka susidurti su situacijomis, kurios daugiau ar mažiau prieštarauja žmogaus požiūriui ir tuomet žmogus visa tai apmąstydamas, turėdamas rinktis vienokią ar kitokią pusę, be abejonės patiria vidinį konfliktą. Taigi vidinių konfliktų situacijų būna pačių įvairiausių. Vienos būna paprastesnės, o kitos – sudėtingesnės. Tačiau bet kokiu atveju, visos situacijos, kada žmogus patiria vidinį konfliktą, yra ypač reikšmingos. Todėl daugelis vidinių konfliktų yra aprašomi ir lietuvių literatūros kūriniuose. Tad kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai pateikiama, kokie žmogaus vidiniai konfliktai atsiskleidžia lietuvių literatūroje bei kuo jie apskritai yra reikšmingi.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?