Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Žmogaus vidiniai konfliktai lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Skriaudos ir sąžinės tema. Konfliktas literatūroje. Trumpas aprašymas: Žmogaus vidinius konfliktus lietuvių literatūroje nuolatos lydi įvairūs gyvenimo išbandymai bei iššūkiai, sąžinė ir pasirinkimo galimybės, kova tarp gėrio ir blogio. Individas visada turi ieškoti ir atrasti dvasinę stiprybę savyje. Juk visi siekiame atsiskleisti kaip asmenybės, todėl privalu susidūrus su išbandymais, išlikti žmogiškiems ir laikytis tam tikrų vertybių. Taigi, lietuvių autoriai savo kūriniais atskleidžia kiekvienam iš mūsų artimus dalykus. Ilgas aprašymas: Žmogus paprastai žino, ko nori iš gyvenimo ir ko jam reikia. Todėl žmogui neretai atrodo labai lengva gyventi ir daryti tam tikrus pasirinkimus, ar ką nors veikti. Tačiau bėgant laikui ir iš tiesų žmogui susiduriant su praktiškomis netikėtomis gyvenimo situacijomis, atsiveria visa kitoks mąstymas. Pasirodo, jog pasirinkti, susivokti savyje tam tikrose gyvenimo situacijose yra tikrai sunku ir kartais netgi per daug sudėtinga. Būtent tokiu atveju žmogus praranda racionalų mąstymą ir patiria vidinį konfliktą. Vidinis konfliktas gali būti suvokiamas, kaip itin reikšminga moralinė kolizija, nesugebėjimas apsispręsti ir pasirinkti, kas būtų teisingiausia. Tokiu metu žmogus paprasčiausiai pasimeta. Todėl vidinis konfliktas reikalauja itin daug žmogaus laiko, jėgų ir pasiryžimo šį vidinį konfliktą išspręsti. Tačiau neretai šis žmogaus vidinis konfliktas gali daryti įtaką ir aplinkai neigiama linkme. Kadangi vidiniai konfliktai yra svarbūs žmonėms, apie vidinius konfliktus nemažai rašoma ir lietuvių literatūros kūriniuose, juos pritaikant žmonių gyvenimuose. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis svariais argumentais, yra pasakojama, kaip ir kokie vidiniai žmogaus konfliktai atsiskleidžia lietuvių literatūros kūriniuose, kokios reikšmės gali turėti šių vidinių konfliktų apraiškos žmogaus ar net aplinkos gyvenime.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!