Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

Žmogaus vidiniai konfliktai lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Skriaudos ir sąžinės tema. Konfliktas literatūroje.

Trumpas aprašymas:

Žmogaus vidinius konfliktus lietuvių literatūroje nuolatos lydi įvairūs gyvenimo išbandymai bei iššūkiai, sąžinė ir pasirinkimo galimybės, kova tarp gėrio ir blogio. Individas visada turi ieškoti ir atrasti dvasinę stiprybę savyje. Juk visi siekiame atsiskleisti kaip asmenybės, todėl privalu susidūrus su išbandymais, išlikti žmogiškiems ir laikytis tam tikrų vertybių. Taigi, lietuvių autoriai savo kūriniais atskleidžia kiekvienam iš mūsų artimus dalykus.

Ilgas aprašymas:

Žmogus paprastai žino, ko nori iš gyvenimo ir ko jam reikia. Todėl žmogui neretai atrodo labai lengva gyventi ir daryti tam tikrus pasirinkimus, ar ką nors veikti. Tačiau bėgant laikui ir iš tiesų žmogui susiduriant su praktiškomis netikėtomis gyvenimo situacijomis, atsiveria visa kitoks mąstymas. Pasirodo, jog pasirinkti, susivokti savyje tam tikrose gyvenimo situacijose yra tikrai sunku ir kartais netgi per daug sudėtinga. Būtent tokiu atveju žmogus praranda racionalų mąstymą ir patiria vidinį konfliktą. Vidinis konfliktas gali būti suvokiamas, kaip itin reikšminga moralinė kolizija, nesugebėjimas apsispręsti ir pasirinkti, kas būtų teisingiausia. Tokiu metu žmogus paprasčiausiai pasimeta. Todėl vidinis konfliktas reikalauja itin daug žmogaus laiko, jėgų ir pasiryžimo šį vidinį konfliktą išspręsti. Tačiau neretai šis žmogaus vidinis konfliktas gali daryti įtaką ir aplinkai neigiama linkme. Kadangi vidiniai konfliktai yra svarbūs žmonėms, apie vidinius konfliktus nemažai rašoma ir lietuvių literatūros kūriniuose, juos pritaikant žmonių gyvenimuose. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis svariais argumentais, yra pasakojama, kaip ir kokie vidiniai žmogaus konfliktai atsiskleidžia lietuvių literatūros kūriniuose, kokios reikšmės gali turėti šių vidinių konfliktų apraiškos žmogaus ar net aplinkos gyvenime.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?