Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Ar mylintis žmogus visada laimingas? – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Meilė – tai vienas labiausiai idealizuojamų jausmų pasaulyje. Meilė, dažnai teigiama, jog pakelia virš kasdienybės, tačiau meilė ne visada yra tik džiaugsmas ir laimė. Mylintis žmogus kartais gali būti ir labai nelaimingas. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje yra atsakoma į klausimą ar mylintis žmogus visada yra laimingas bei pasakojama, kodėl būtent pasirinktu atveju jis toks yra, remiantis literatūriniais kūriniais ir juose pateiktais konkrečiais siužetais.

Ilgas aprašymas:

Meilės jausmas – tai yra kiekvienam žmogui be jokių abejonių ypač familiarus bei didelės reikšmės turintis jausmas. Tikima, kad be meilės žmogus negalėtų būti toks, koks yra, nes būtent meilės patirtys dažniausiai suteikia daugiausiai suvokimo apie gyvenimą ir jame vykstančius procesus. Todėl meilės jausmas ypatingas jausmas. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, deja, meilė nors ir suteikia suvokimo ir svarbių patirčių, meilės išgyvenimas gyvenime gali žmogui suteikti kitų pačių įvairiausių jausmų. Tai gali būti ne tik laimė ir džiaugsmas. Meilės patirtys gali ir liūdinti bei skaudinti žmogų. Tuomet kyla idėja, kodėl dažniausiai kalbama apie meilę, kaip apie tokį objektą, kuris mylintį žmogų nuolat atvaizduoja, kaip laimingą žmogų. Ar idėjos apie meilės gebėjimą skaudinti žmogų yra klaidingos? Ar mylintis žmogus visada yra laimingas? Į šiuos klausimus argumentuotai atsakoma šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais tekstais bei juose pateiktomis situacijomis, kuriose mylintys žmonės išgyvena meilę bei patiria meilės patirtis.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
 • Apimtis: 750 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?