Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Ar populiarioji literatūra – gera literatūra?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Populiarioji literatūra, turinti įvairių žanrų bei kūrinių, kurie atskleidžia įvairius autorių siekius, vertybes, norimą išsakyti nuomonę, yra be galo svarbi ir reikšminga individo gyvenimui. Literatūra leidžia ne tik įsivaizduoti kūrinyje vykstančią pasakojimų eigą, bet ir apmąstyti bei analizuoti savo paties gyvenimiškas situacijas, kuriose esti begalę akimirkų ir išgyvenimų, emocijų. Populiarioji literatūra šiais laikais iš tiesų yra labai įdomi ir prasminga kultūros dalis, padėsianti žmogui atrasti save. Ilgas aprašymas: Kiekvienas literatūrinis kūrinys turi unikalia savo vertę. Literatūriniai kūriniai praturtina žmogaus sielą, leidžia sužinoti daug įdomių ir aktualių dalykų, nepriklausomai nuo to, ar apie rašomus dalykus žmogus domisi, ar ne. Tačiau šiuolaikinėje visuomenėje galime įžvelgti kelias literatūros rūšis. Viena jų – populiarioji literatūra, dažnai pozicionuojama kur kas žemiau nei klasikinė literatūra. Toks pozicionavimas neretai yra paveiktas noro parduoti kur kas daugiau kūrinių, žvelgiant daugiausiai į kiekybę, tačiau tikrai ne į kokybę, kuria pasižymi klasikiniai literatūriniai kūriniai. Akivaizdu, kad klasikinė literatūra yra neįkainojama, tačiau tai dar nereiškia, kad ir populiarioji literatūra nėra gera ar paprasčiausiai dėl minėtų ir panašių priežasčių negali būti. Kiekvienas literatūrinis kūrinys yra geras, jeigu turi ką pasiūlyti savo skaitytojui. Tačiau kaip gera ta literatūra, atsakyti sunku. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis skaitytų kūrinių atvejais, atsakoma į svarbiausią kalbėjimo pavyzdyje keliamą klausimą – ar populiariosios literatūros kūriniai gali būti laikomi gera literatūra. Skaityti kūriniai šiame kalbėjimo pavyzdyje leis padaryti argumentuotas išvadas.

  Klasė: 10 klasė Kalbėjimo trukmė: 5 - 7 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!