Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Asmenybės laikysena ribinėse situacijose. (3)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite :
 • Mokymai „Kaip parašyti kalbą?“;
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Kitą mokymosi medžiagą*.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Žmogaus laikysenos kritinėse situacijose atskleidimas lietuvių literatūroje. Asmenybės laikysenos ribinėse situacijose problema Lietuvos literatūroje. Žmogaus laikysena ribinėje situacijoje.  Trumpas aprašymas: Ribinės situacijos yra išties nemalonios, nes jose žmogus yra priverstas rinktis gana sunkius pasirinkimus, kurie priklauso nuo paties žmogaus jausenos. Tačiau dažnai šie pasirinkimai lemiami gana skirtingų veiksnių, tad žmogaus laikysena ribinėse situacijose gali būti labai unikali. Tad tuo remiantis, šioje kalboje, analizuojant žymiausius lietuvių ir užsienio literatūros kūrinius, atskleidžiama apibendrinta asmens laikysena ribinėse situacijose ir jos reikšmė. Ilgas aprašymas: Asmenybė – tai individas. Tai individualus organizmas, kuris geba protauti, rinktis ir svarbiausia, jog gimsta su prigimtine laisve. Būtent tokiais atvejais, žmogus pradėdamas gyventi gyvenimą, atsiranda kasdieninėje aplinkoje, kuri yra familiari ir saugi. Tačiau žmogui augant, tendencijoms pasaulyje besikeičiant, neretai yra išbandomos tokios asmenybės. Dažniausiai tai būna asmenybės laikysenos išbandymas. Jis dažniausiai vyksta ribinių situacijų akivaizdoje, kada žmogui tenka susidurti su įvairiausių formų smurtu, prievarta, asmenybei netinkančiais ir jo asmeniniams įsitikinimams priešiškais aspektais. Būtent tokių ribinių situacijų centre atsidūrus, žmogus gali būti patikrinamas, kiek potencialo jis turi išlikti pats ir svarbiausia – išlikti žmogumi. Jeigu asmenybės laikysena tvirta, nepalaužiama, vadinasi asmenybė yra stipri ir pasiruošusi atremti ribinių situacijų metamus iššūkius. Tačiau jeigu žmogus neturi tvirtos laikysenos, pasiduoda ir labai išgyvena dėl ribinių situacijų ir jų akivaizdoje patiriamų patirčių, akivaizdu, jog žmogus yra silpnas, o ribinės situacijos – tai tokios asmenybės ne tik laikysenos, bet ir viso gyvenimo galą lemiantis aspektas. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiomis pateiktimis, aptariama, kokia asmenybės laikysena atsiskleidžia ribinėse situacijose.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!