Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Asmuo tautos istorijoje: laikysenos pasirinkimas.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Istorija dažnai yra žiauri – tiek žmogui, tiek tautai ji teikia sunkius išgyvenimus, kurie gali tiek griauti, tiek kurti pasaulį. Gali atrodyti, jog vienas žmogus yra bejėgis prieš istorijos galią, tačiau yra kaip tik priešingai – kiekvienas žmogus dirba ir taip gali išreikšti save ir keisti istoriją. Istorija yra labai permaininga ir dėl to žmogus atsiduria įvairiose situacijose, kuriose jis renkasi savo pozicijas. Šiame kalbėjime yra nagrinėjamos asmenybės tautos istorijoje. Ilgas aprašymas: Lietuvos tautos istorija – tai didinga istorija, kuri ne tik leidžia suprasti tai, iš kur mes atsiradome, tačiau ir tai dėl ko galime didžiuotis būdami lietuviais. Šioje tautos istorijoje, akivaizdu, didžiausią vaidmenį užėmė asmenybės. Asmenys tautos istorijoje dažniausiai buvo tie, kurie daugiau ar mažiau formavo savo tautą, aršiai kovojo dėl tautai priklausančio identiteto. Kiekvienas veiksnys dėl kurio kovojo to meto asmenybės istorinių įvykių akivaizdoje, buvo reikšmingas ir svarbus. Tačiau net jeigu asmenims ir pavyko pasiekti savo tikslų, tai dar nereiškia, kad asmenybės tautos istorijoje kovojusios dėl tautos gerovės nepatyrė ribinių situacijų. Kovos alino ir vargino žmones, būtent todėl asmenys privalėjo pasirinkti, kokios pozicijos jiems laikytis ir kokią laikyseną pasirinkti. Ši laikysena galėjo būti individuali, priklausanti nuo asmeninio žmogaus požiūrio bei gyvenimo motyvų. Taigi asmenys istorijoje, susiję su tauta ir jos gerove, galėjo arba žvelgti atsainiai ir pasiduoti, arba kovoti iki galo, nepaisant galimų aukų. Na, o siekiant atrasti detalesnį atsakymą, kokia laikysena dažniausiai dominavo tarp asmenybių tautos istorijos atžvilgiu, šiame kalbėjimo pavyzdyje remiantis būtent mūsų tautos literatūra, kalbama apie tai, koks asmens tautos istorijoje laikysenos pasirinkimas regimas dažniausiai bei kuo jis yra reikšmingas tiek žmogui, tiek pačiai tautai. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!