Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2019

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 9-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Pasirinkite Jūs dominančią potemę ir atsisiųskite lietuvių kalbos mokomąjį kalbėjimą per 5 minutes! Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Graikų mitų dievai ir herojai. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Išminties ir meilės tema žmogaus dvasinei ūgčiai. Antikos dievai ir herojai.

Trumpas aprašymas:

Graikų mituose apstu įvairiausių dievų ir herojų paveikslų, tad kiekvienas jų yra savaip unikalus. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje apibendrintai žvelgiama į graikų mitų dievus bei herojus, o jų paveikslai yra tarpusavyje lyginami, žvelgiant kiek giliau į kiekvieno atstovaujančio tai dievams, tai herojams, charakteristikos pranašumą.

Ilgas aprašymas:

Graikų mitologija – tai patys įvairiausi Antikos laikotarpio pasakojimai apie įvairiausius graikų dievus ir deives, mitines būtybes bei didvyrius. Kiekvienas graikų mitologijos pasakojimas reprezentuoja nei vienam itin artimai nepažįstamą, tačiau itin traukiančią ir dominančią Antikos kultūrą. Tad graikų mitai teikia galimybę susipažinti su žymiausiais graikų dievais ir herojais, nuo kurių prasidėjo pasaulio vyksmas, kultūros pradžia. Šių graikų mitų dievų ir herojų buvo daug. Kiekvienas jų – individualybės. Graikų dievams ir herojams priklausė unikalios savybės ir bruožai, kurie neretai daugeliui gali būti pavyzdiniai net ir šiuolaikinės visuomenės atžvilgiu. Taip yra dėl graikų mituose pateikiamų dievų ir herojų charakteristikų, dažniausiai reprezentuojančių drąsą, narsą, svarbiausias gyvenimo vertybes, kurių reikalinga paisyti. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje esminis objektas – tai graikų mituose atvaizduojami dievai ir herojai. Tačiau kalbėjimo pavyzdyje renkamasi aptarti būtent tuos graikų mitologijos dievus ir herojus, kurie, galima sakyti, buvo populiariausi ir daugiausiai įtakos turėję dievai ir herojai. Taigi aptariamos graikų mitologijos dievų ir herojų charakteristikos bei paveikslai.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
 • Apimtis: 750 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?