Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Istorijos kūrejas ar istorijos auka?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Kada žmogus tampa istorijos kūrėju? Trumpas aprašymas: Istorinių dramų kūrėjai gali būti vadinami arba istorijos kūrėjais, arba istorijos aukomis. Toks skirstymas iškyla giliau pažvelgus į tai, kokiais principais būtų galima kurti istorinę dramą ir ją plėtoti. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuojama, koks yra istorinių dramų kūrėjas. Ar jis gali būti vadinamas istorijos kūrėju, ar istorijos auka. Ilgas aprašymas: Tenka pripažinti, kad kūrėjai, kurie renkasi kurti būtent su istorija susijusius kūrinius, gali būti interpretuojami, kaip kelių rūšių žmonės. Pirmiausia, istorinių kūrinių kūrėjai gali būti tiesiog istorijos kūrėjai. Istorijos kūrėjo samprata, akivaizdu, susijusi su tuo, kad kūrėjas aprašydamas istoriją, ją pats gali sukurti ir netgi prisidėti prie istorijos kūrimo. Istorijos kūrėjas gali būti unikaliu. Tačiau yra ir tokių istorinius kūrinius kuriančių kūrėjų, kurie gali būti vadinami istorijos aukomis. Istorijos auka šiuo atveju reikštų nuo istorinių aplinkybių priklausomą kūrėją, kuris negali arba sau paprasčiausiai neleidžia kraipyti istorijos ir ją savaip interpretuoti. Tad žvelgiant į lietuvių literatūros pateiktį, matoma, jog tikrai ne vienas rašytojas, rašęs istorines dramas bei kūręs kūrinius, kuriuose atsispindi istorija, gali būti pritaikomas kažkurioms iš šių dviejų paminėtų apibūdinimų. Tad, vis tik, objektyviai žvelgiant ir atsakant į esminį temos klausimą – ar vis tik, kūrėjas yra istorijos kūrėjas ar istorijos auka – aptariama remiantis literatūrine patirtimi, pateikiant svarius argumentus. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!