Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

J. Grušas. „Meilė, džiazas ir velnias“. Kūrinio problematika. Kokios problemos sprendžiamos kūrinyje, ar jos išsprendžiamos?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  J. Grušas. „Meilė, džiazas ir velnias“. Pavadinimo ženklai. Kūrinio problematika. Trumpas aprašymas: Juozo Grušo kūrinys "Meilė, džiazas ir velnias" tikriausiai yra vienas žinomiausių XX a. pabaigos kūrinių, kurie tiesiog savo konceptu šaukte šaukia apie paauglių problematišką gyvenimą ir jų svarbiausias problemas. Tad šioje kalboje remiantis kūrinio veikėjais ir siužetu analizuojama, kokia svarbiausia problematika iškyla kūrinyje. Ilgas aprašymas: Garsaus XX a. lietuvių dramaturgo bei prozininko Juozo Grušo kūryboje yra gausu pačių įvairiausių, įvairias temas nagrinėjančių bei apmąstančių kūrinių. Tačiau, ko gero, vienas svarbiausių jo kūrinių, tai 1967 m. išleista tragikomedija, pavadinimu „Meilė, džiazas ir velnias“. Šis Juozo Grušo kūrinys – tai iki šių dienų aktualumo neprarandantis, itin aktualias temas nagrinėjantis kūrinys. Tad Grušo kūrinyje gausu apmąstymų apie esmines gyvenimo vertybes, žmogaus gerumą, nužmogėjimo priežastis, skirtingų kartų santykius. Iš viso to galima pastebėti, kad kūrinyje iškyla itin sudėtinga, bet aktuali kūrinio problematika, pabrėžianti kūrinio aktualumą. Jeigu ne kūrinyje bandoma plėtoti problematika, tikėtina, kad kūrinys nebūtų toks populiarus ir aktualus. Tačiau kokia yra toji Juozo Grušo tragikomedijos „Meilė, džiazas ir velnias“ problematika? Kokie aspektai reprezentuoja problematiką? Taigi apie tai, kokios problemos Juozo Grušo kūrinyje yra atvaizduojamos bei sprendžiamos, plačiau aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje. Sykiu aptariama, kokie sprendimo būdai problemoms naudojami bei aptariama, ar tos problemos yra galimos išspręsti.

  Klasė: 10 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 5 - 7 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!