Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Ką reiškia būti įsipareigojusiam tėvynei? (2)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Ką reiškia būti įsipareigojusiam tėvynei? Ka reiskia buti isipareigojusiam tevynei kalbejimas. Trumpas aprašymas: Tėvynė žmogui tik viena. Todėl norėdami parodyti pagarbą, privalome jai įsipareigoti. Žmogus tai padaryti gali daugeliu būdu. Vienas iš jų – domėjimasis tautos istorine praeitimi. Be to, labai svarbus ir tradicijų bei papročių laikymasis, meilė gimtajai kalbai. Lietuvių tautos dainius Maironis savo poezijoje iškelia ir svarbiausias moralines vertybes – tikėjimą, darbštumą, gamtos reikšmę žmogui. Šių vertybių tėvų žemę mylintis žmogus privalo laikytis. Ilgas aprašymas: Įsipareigojimai labai dažnai yra suvokiami, kaip tam tikra žmogaus prievolė, numatanti tam tikrų pareigų atlikimą. Todėl įsipareigojimas yra labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenimo aspektas, nešantis nemenką atsakomybę, nepriklausomai nuo to, kam ir kodėl žmogus įsipareigoja. Svarbiausia, kad įsipareigojimas būtų svarus ir apgalvotas, nuspręstas savo noru. Galima įsipareigoti bet kam – šeimai, mylimajam, darbui ir kt. Tačiau jau nuo senų laikų yra labai dažnai minima, kad esminis, prioritetinis ir neatidėliotinas įsipareigojimas yra tam, kas yra mūsų – tai įsipareigojimas tėvynei. Įsipareigoti tėvynei gali ir netgi privalo kiekvienas. Tačiau šis įsipareigojimas yra sunkus, dažnai reikalaujantis daug stiprybės ir ryžto. Apie įsipareigojimo tėvynei svarbą bei niuansus neretai yra kalbama literatūriniuose kūriniuose, tad jais remiantis, analizuojant įsipareigojimo tėvynei idėjas, galima suvokti, ką toks įsipareigojimas žmogui reiškia ir kodėl jis yra prioritetinis. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais lietuvių literatūros tekstais yra plačiau kalbama apie įsipareigojimo tėvynei reikšmes bei tai, kodėl yra svarbu būti įsipareigojusiam tėvynei.

  Klasė: 10 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 5 - 7 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!