Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2021

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei turite klausimų, rašykite el. paštu Potemes.lt@gmail.com

✅Kaip išlikti savimi ir sugebėti džiaugtis kritinėse situacijose? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

✅ Kaip išlikti savimi ir sugebėti džiaugtis kritinėse situacijose?

Trumpas aprašymas:

Gyvenimas kiekvienam žmogui skiria daugybę išbandymų, kurių vieni susiję su kultūrinėmis ar socialinėmis, kiti su istorinėmis ar ekonominėmis priežastimis. Tačiau kritinės situacijos yra vis vien labai skaudžios žmogui – ne kiekvienas žmogus gali jas ištverti Kritinės situacijos gali netgi pražudyti žmones dvasiškai. Vis dėlto žmogus gali atrasti džiaugsmą sudėtingoje situacijoje – jis turi ieškoti atsakymų ir pats keistis, jei nori būti laimingas. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama, kaip žmogus gali išlikti savimi ir džiaugtis kritinėse situacijose.

Ilgas aprašymas:

Kritinės situacijos – tai sudėtingos gyvenimo situacijos. Taigi kritinėmis situacijomis galima vadinti beveik kiekvieną žmogaus gyvenimo situaciją, kuri pastato žmogų į nepatogią padėtį. Tai gali būti situacijos, susijusios su istoriniais įvykiais, vidinėmis kančiomis, prievarta ir kt. Bet kokiu atveju – tokios situacijos ypač neigiamai veikia žmogaus džiaugsmą ir norą gyventi, išlikti žmogumi. Bet, vis tik, daugelio nuomone, net ir kritinių situacijų akivaizdoje žmogus tikrai gali išlikti savimi ir sugebėti džiaugtis gyvenimu. Tai yra netgi privaloma norint pasipriešinti kritinėms situacijoms bei jas panaikinti iš gyvenimo, taip įveikiant jas. Tačiau kokiais būdais reikia skatinti savęs išlikimą? Kokiais būdais išlaikyti save tokį, koks esi? Kaip neprarasti džiaugsmo ir juo džiaugsmu remiantis kovoti už savo esybę? Būtent šie klausimai kelia labai daug abejonių dėl galimos kritinių situacijų ir išlikimo savimi bei džiaugsmo sąveikos. Tačiau šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūros kūriniais, argumentuotai pasakojama, kaip tai padaryti – kaip išlikti savimi ir sugebėti džiaugtis net ir kritinėse gyvenimo situacijose.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?