Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kalbėjimas apie Justino Marcinkevičiaus asmenybę.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: XX a. Lietuvoje gausus ne tik įvairių visuotinių įvykių, tačiau ir juose dalyvavusių svarbių Lietuvos rašytojų, aktyvių visuomenės veikėjų, kuriuos prisimename iki šiandien. Vienas tokių žmonių yra Lietuvos poetas, dramaturgas, vertėjas, akademikas ir aktyvus visuomenės veikėjas Justinas Marcinkevičius. Dažnai sakoma, kad borint pažinti rašytoją, reikia pažinti ir jo kūrybą. Taigi šioje kalboje, remiantis Marcinkevičiaus kūriniais ir biografija, aptariama kokia buvo Justino Marcinkevičiaus asmenybė. Ilgas aprašymas: Justinas Marcinkevičius – tai vienas talentingiausių savo laikmečių rašytojų. Pateikiant išsamų Justino Marcinkevičiaus pristatymą, neretai Justinas Marcinkevičius yra identifikuojamas, kaip XX a. vid. – XXI a. pradž. lietuvių poetas, dramaturgas, vertėjas, akademikas bei visuomenės veikėjas. Kad užsitarnautų tokį pristatymą, Justinas Marcinkevičius savo gyvenime užsiėmė pačia įvairiausia veikla. Tik baigęs mokslus gimtajame Alknsiakiemio kaime, vėliau Prienuose, vėliau įstojo į Vilniaus universiteto Istorijos ir filologijos fakultetą, kur studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą. Būtent baigus šiuos mokslus Justinas Marcinkevičius pradėjo savo karjerą. Jis dirbo įvairiose redakcijose, netgi bandė dalyvauti politiniuose procesuose. Tačiau svarbiausia tai, kad Justinas Marcinkevičius niekada neapleido kūrybos ir ją visada laikė savo prioritetu. Žinoma, tai tik dalelė Justino Marcinkevičiaus gyvenimo. Svarbi ir Justino Marcinkevičiaus šviesi asmenybė, kurios Lietuvos tauta neteko dar 2011 m. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis Justino Marcinkevičiaus biografiniais faktais, kūriniais, kitais duomenimis bei šaltiniais, plačiau aptariama bei pateikiama šio unikalaus rašytojo charakteristika bei asmenybė. Tad koks žmogus buvo Justinas Marcinkevičius, galima sužinoti šiame kalbėjimo pavyzdyje.

  Klasė: 10 klasė Kalbėjimo trukmė: 5 - 7 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!