Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kas padeda išlikti likimo nuskriaustam? – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Likimo nuskriaustas žmogus dažnai daugeliui yra matomas, kaip visiškai sumenkęs, bejėgis žmogus, kurio gyvenimas netgi gali būti įvardijamas, kaip apgailėtinas ir nieko vertas. Taip yra todėl, kad likimo nuskriausti žmonės dažnai yra matomi, kaip likusiai visuomenei priešiški žmonės, tam tikros gyvenimo aukos, kurios pasiekė savo gyvenimo dugną. Tačiau toks požiūris į likimo nuskriaustą žmogų yra kiek per tamsus ir kiek per negatyvus. Vis tik, į likimo nuskriaustą žmogų nederėtų žiūrėti, kaip į visiškai apleistą ir pagalbos nevertą žmogų. Likimo nuskriaustas žmogus irgi gali atsitiesti bei gali išlikti. Apie tokių žmonių pasikeitimą ir išlikimą dažnai yra rašoma ir įvairiuose literatūriniuose kūriniuose. Taigi šiame dešimtos klasės kalbėjime, remiantis tokiais literatūriniais kūriniais yra išsamiai aptariama, kas likimo nuskriaustam žmogui padeda išlikti bei kokios reikšmės šie reiškiniai turi. Visa tai leidžia permąstyti likimo nuskriausto žmogaus paveikslą bei geriau suvokti tokio žmogaus gyvenseną, požiūrį į jį.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?