Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Ko moko senovės graikų mitai? – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Ko moko antikos mitai? Ko moko mitas Dedalas ir Ikaras? Ko moko Sizifo mitas? Mitai apie Sizifą, Dedalą ir Ikarą. Ko moko senovės Graikijos mitai?

Trumpas aprašymas:

Senovės graikų mitai – tai amžių išminties šaltinis, kuriame pasakojami pasakojimai aprėpia labai daug reikšmingų žmogui veiksnių bei per tas istorijas sykiu moko skaitytoją. Tad ko skaitytoją moko senovės graikų mitai, argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis tokiais mitais, kaip mitas apie Sizifą bei mitas apie Dedalą ir Ikarą.

Ilgas aprašymas:

Senovės graikų mitai – tai unikalūs senovės graikų pasakojimai apie žymiausius, daugiausiai pasižymėjusius to meto didvyrius, svarbius dievus ar mitines būtybes. Tad senovės graikų mitų yra labai daug. Daugelis jų yra išlikę net ir šiandien, todėl daugeliu mitų galima naudotis kaip tam tikru senovės graikų tikėto pasaulio šaltiniu ar mokymosi priemone, suteikiančia žinių ne tik apie pačius senovės graikų dievus, deives, didvyrius ir mitines būtybes, tačiau ir apie esminius gyvenimo principus, tam tikras gyvenimo tiesas. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai aptariama ir pateikiama, ko moko senovės graikų mitai bei kodėl toks mokymas yra labai svarbus. Šiam tikslui pasirenkami šie mitai: mitas apie Sizifą, kuris apsimelavęs buvo nubaustas kalėti pragare ir visą amžinybę risti didelį akmenį į kalną bei mitas apie Dedalą ir Ikarą – tėvą ir sūnų, kurie pasigaminę vaškinius sparnus bandė parskristi į tėvynę. Taigi Sizifui ir Dedalui bei Ikarui skirtos graikų mitologijos istorijos padeda atsakyti į prieš tai minėtą, esminį kalbėjimo temos klausimą – ko galima išmokti iš senovės graikų mitų.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
 • Apimtis: 750 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?