Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Kodėl svarbu pažinti save? Kalbėjimas apie savęs pažinimą. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Savęs pažinimo ir apsisprendimo kelias lietuvių literatūroje. Kodel svarbu pazinti save?

Trumpas aprašymas:

Pažinti save – tai vienas didžiausių ir reikšmingiausių žmogaus gyvenimo uždavinių. Vieni šį uždavinį įveikia, kiti – žiūri atsainiau. Tačiau šis atsainumas tikriausiai gimsta iš nežinojimo, kam yra svarbu pažinti save. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai atsakoma į klausimą – kodėl svarbu pažinti save.

Ilgas aprašymas:

Savęs pažinimas – tai yra kone pats svarbiausias ir reikšmingiausias žmogaus gyvenimo procesas, kuris užtikrina žmogaus pilnavertiškumą. Tad, žinoma, žmogus dar jaunystėje apie savęs pažinimą negalvoja bei nemąsto, bet bet kokiu atveju artėja prie to momento, kada pažinti save – taps pačiu svarbiausiu ir aktualiausiu gyvenimo procesu ar net didžiausiu žmogaus gyvenimo iššūkiu. Taigi kas iš tiesų yra tas savęs pažinimas? Pažinti save reiškia atrasti savyje tam tikrus charakteristikos bruožus, svarbiausius pomėgius, simpatijas dalykams, kurie žmogui tampa aiškūs ir dėl jų žmogus nei kiek nebeabejoja. Taigi žmogus savęs pažinimo atveju susipažįsta su savimi atmesdamas bet kokias abejones ir neužtikrintumus. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje analizuojamas objektas – tai savęs pažinimas. Na, o pačiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais bei juose pateikiamomis išsamiomis situacijomis, aptariama, kodėl yra svarbu pažinti save bei kaip savęs pažinimas dažniausiai veikia mūsų gyvenimus, kokios naudos turi procesas pažinti save, kuo jis įdomus bei veiksmingas.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?